Jump to content
Spuickeru

Vand e-mailuri (baze de date)

Recommended Posts

3 hours ago, Spuickeru said:

E-mailurile sunt 100% extrase din baze de date.

Detin e-mailuri din 38 de tari.

Numele fiecarui fisier text contine site-ul din care este extras.

Cine este interesat sa dea un PM cu orice intrebare vrea.

Plata se face doar prin BTC

 

 

Nu vreau sa-ti stric business-ul, ba chiar iti doresc cati mai multi clienti, dar:

-degeaba sunt extrase din baze de date daca vinzi aceleasi liste la 100 de persoane

-cine se ocupa cu email marketing si respecta cu strictete regulile, nu poate folosi listele de la tine - sunt sigur ca tu nu ai incheiat un contract pentru ele (nu stiu cum le-ai achizitionat si daca oamenii si-au dat acceptul ca email-urile sa le fie folosite in scopuri comerciale)

 

E un plus ca le ai sortate pe tari, saituri de unde au fost extrase, etc. Iti recomand sa le sortezi pe nise, adult, gaming, gambling, etc. Daca poti sa faci si sortare dupa sex si varsta, sunt sigur ca ai avea foarte multi clienti.

 

SPOR LA VANZARI!

Edited by Technetium
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Technetium said:

 

Nu vreau sa-ti stric business-ul, ba chiar iti doresc cat mai multi clienti, dar:

-degeaba sunt extrase din baze de date daca vinzi aceleasi liste la 100 de persoane

-cine se ocupa cu email marketing si respecta cu strictete regulile, nu poate folosi listele de la tine - sunt sigur ca tu nu ai incheiat un contract pentru ele (nu stiu cum le-ai achizitionat si daca oamenii si-au dat acceptul ca email-urile sa le fie folosite in scopuri comerciale)

 

E un plus ca le ai sortate pe tari, saituri de unde au fost extrase, etc. Iti recomand sa le sortezi pe nise, adult, gaming, gambling, etc. Daca poti sa faci si sortare dupa sex si varsta, sunt sigur ca ai avea foarte multi clienti.

 

SPOR LA VANZARI!

Stai linistit chiar nu ai cu ce sa imi strici business-ul si chiar iti multumesc pentru intrebarile pe care le-ai adresat.

Ideea mea este in felul urmator, omu imi da un pm interesat de o anumita cantitate de e-mailuri iar dupa ce cumpara eu o sa postez aici atat persoana care le-a cumparat cat si numarul lor ca restu care vin sa stie daca au fost sau nu vandute pana la momentul respectiv. Deci nu vand aceleasi mailuri la toata lumea.

Nu consider ca am cantitate enorm de mare gen 10-15 milioane pt ca as minti daca as zice asta, repet sunt baze de date nu sunt extrase cu fel si fel de extractoare si toate la gramada.

Singura optiune de sortare este cea care am precizat`o nu am cum sa sortez ceva cum ai zis tu pentru ca asta ar inseamna ca le amestec unele cu altele, lucru care nu imi place.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2017 at 8:25 PM, werotokf said:

pe ce nisa sunt emailurile? 

 

On 3/27/2017 at 11:33 AM, unic said:

 

Daca mai ai nevoie contacteaza-ma

 

On 3/17/2017 at 7:16 PM, blackdevi said:

Salut!

 

Ma intereseaza daca ai emailuri din Sk, CZ, DE, At.

 

Blackdevi

 

Am trimis PM !

Link to comment
Share on other sites

 

Just now, samhorse said:

spuikeru ma tepuit cu $150.  take care. nu trimiteti inainte

buna asta , sa no mai faci !

Daca nu ti-a mers cu mine asta nu inseamna ca eu sunt tepar !

 

Vreun log, vreo dovada ceva?

Cred ca daca eram tepar numai existam demult timp pe acest forum si cu aceasta reputatie !

Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2017 at 3:52 AM, samhorse said:

uite si screenshotu... esti nesimtit

http://imgur.com/a/zLBUT

npIbqFP.png

Da frate ala este icq-ul meu de acord cu tine, dar arata`mi unde sa intamplat plata ?

Tu ai intrat mai intrebat daca am mailuri de o anumita tara (numai tin minte tara exact)

Am zis ok, le sortam le punem pe ams sa stergem dublicatele si vedem ce ramane.

Ti-am dat screen-shot cu nr de mailuri si tu apoi mai intrebat pe mine de cele de USA.

Ai zis ca vrei 10-15 milioane de mailuri de USA si ca faci plata prin BTC, plata nu sa intamplat iar tu automat nu ai avut ce sa primesti.

Sa fim seriosi pana la capat daca suntem, nu pot fi eu acuzat aiurea.

Tine-ti minte ca asa a mai zis si unu Antonio numai stiu cum ca l-am tapit eu si am pus pozele cu "money back" aici si pana la urma a recunoscut ca a mintit.

 

De ce nu arati tot logul cand tu ai vrut sa ma arzi pe mine de emailuri ?

 

Daca tot este vorba pe asa sunt destule persoane cu care am facut trade de aici si totul a fost ok.

@atomixcj - pagina de facebook 

@n3curatu - grup facebook

@TAJ - review facebook

 

mai am mai vandut si mailuri de irlanda si totul a fost ok, dar numai retin numele.

am fost contactat si am aratat tot ce am si totul cu dovada clara si lui @asparcilius (a ramas in stand-by) ca ma contacteaza el. 

acelasi lucru sa intamplat si cu @sTrEs si cu @nidermanalfred  

Unele lucruri poate sa le confirme si @Sandu

 

Nu stiu unde si pana unde sa ajuns aici dar imi pare nespus de rau culmea este ca toti cei mentinati mai sus au facut plata primi fara nici o indoiala si totul sa finalizat cu sucess.

Daca voi considerati ca e ceva gresit, ok sunt dispus sa primesc BAN.

 

EDIT : si ca sa fie treaba treaba , o alta intrebare .

Dupa cum se vede si pe screen-ul tau tu imi dai mesaj mie pe icq pe 4 aprilie timp care erai deja la block (asta inseamna ca tranzactia URMA sa fie facuta inainte de 4 aprilie) iar daca eu ti-as fi dat tie teapa, de ce postezi tu tocmai pe Posted April 29 ca ti-as fi dat eu tie teapa si nu atunci imediat?

Adica dau teapa acuma dar spun peste 1 luna de ea ?

Edited by Spuickeru
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

In primul rand textul este modificat, pacat ca ti-am dat block ca puneam adevarata conversatie.(dupa cum se vede am mentionat si mai sus inainte de screen-uri ca esti la block)

Apoi conversatia noastra este in 20 Martie iar tu postezi ca eu ti-am dat tie teapa tocmai pe 29 Aprilie (de ce tocmai atunci si nu imediat dupa teapa?)

 

Nu aveam ce plata sa astept la confirmed atata timp cat plata nu sa intamplat deci clar textul este modificat, eu doar am dat btc-ul a ramas ca tu trimiti, nu ai mai trimis, eu am dat 1 link spre sendspace cu cele care ai zis ca vrei de test (link care nu apare la tine pe screen-uri), nu erau toate mail-urile in acel link dar erau ceva de test.

 

Eu am spus si mai sus ! nu ma contrazic cu nimeni sunt destui oameni aici cu care am facut trade si totul a fost ok, si vine unu cu rep 0 cu poze modificate si vine dupa 1 luna si zice ca l-am ars , hai sa fim seriosi, asta se intampla mai tot timpul pe rst cat timp ii bagi pe toti in seama, dar asta sa fie o invatare de minte si orice nu are rep+ nu mai fac trade cu el.

 

Zicea bine cineva dupa chat cand zicea ca nu e ok sa faci trade cu useri noi dupa rst.  

In data de 20 Martie nu sa primit nici o plata ! cum arata la tine pe screen

 

24294yq.png

Edited by Spuickeru
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...