Jump to content
Htich

Pagaina Fb

Recommended Posts

Ceau ,

 

De mult nu am mai facut un post pe acest forum ( singurul care il mai navighez din cand in cand ) , fac un apel la cei care pot sa ofere (non-cost/donatie) cateva Like-uri/Sharuri la o pagina de facebook

(http://www.facebook.com/Infumurat/). 

Apreciez vizitele cat mai multe , nu ma intereseaza din ce tara vin atat timp cat exista trafic (1000 de pers. / imi rama 10 pe fiecare saptamana).

 

LE : Nu vreau sa ma luati cu raspunsuri de genul ( iti vand like-uri pt 2/5/1000 $ ) 

 

Multumesc anticipat.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mov_0ah_01 said:

iti vand like-uri pentr 2/5/1000$ ?

Tocmai ce am precizat .... Actiunea trebuie sa fie ca ritabila / fara $ / ..

Mai pe romaneste (fara sa fiu nesimtit / arogant ) daca vrei sa ma ajuti bine , iar daca nu iara este bine . 

Oricum iti multumesc ca esti atent la detalii ! 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, yooproject said:

Iti dau eu o pagina de pomana de 230 likeuri ;)

Nu am nevoie de pagini cu n x likuri , precizez pagina care am pus-o in topic este a mea . 

Incerc sa fac un hobby de genul ( de mult mi-am dorit sa fac asa ceva , dar nu am avut "idei" )

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, cristina_L1 said:

multa bafta cu pagina. m-am uitat pe ea si as zice ca ar fi cate ceva de imbunatatit, o sa te ajute sa isi construiesti o comunitate. in primul rand, nu posta il serie (6-7 poze in acelasi timp). mai schimba putin partea despre About. O sa dau si eu share, poate-poate.

 

Multumesc mult , astept cu nerabdare idei din partea ta (sau a altora)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...