Jump to content
NhK

Free Steam Keys Romania - Blog

Recommended Posts

Salut , vreau si eu o parere pentru acest blog .

 

Eu luam mai tot timpul key-uri pentru steam gratuite si m-am gandit ca in romania nu exista prea multe site-uri care se ocupa cu asa ceva , de aceea l-am deschis.

 

Link : http://www.keysteam-gratuite.tk/

 

PS: Nu luati in seama link-urile pe ad.fly :)) sunt acolo pentru a castiga ceva si a cumpara niste key-uri mai populare

Link to comment
Share on other sites

On 2/15/2017 at 10:41 PM, Sandu said:

Site-uri de genul sunt cu sutele, ce aduci nou, sa ne surprindă?

 

 

Un exemplu banal ar fi http://freesteamkeys.me 

Sau sutele de grupuri care ofera acelasi content.

 

Stiu asta dar sunt la inceput , o sa incerc sa ofer jocuri ceva mai "mari" de exemplu CS:GO , GTA V etc...

Dar incep de jos sa vad daca exista implicare (scuze daca nu m-am exprimat corect dar intelegi.)

Link to comment
Share on other sites

Am avut si eu un blog de genul, in engleza, dar l-am abandonat. Incearca sa scrii articole care sa atraga vizitatorii nu link si pret. Majoritatea iau licente steam de pe reddit sau alte site-uri mai mari de aceeanu cred ca vei avea succes cu el. Invata vizitatorii sa faca bani din acele licente steam gratuite, cum ar fi sa seteze archi's steam farm pe mai multe conturi, sa stranga carti, iar apoi sa le vanda.Ai putea sa le arati cum sa faca trade pentru a iesi in profit, cand sa cumpere/vanda iteme etc.  In principiu, invatai sa faca bani pe steam si vei avea succes. Eu la inceput am cumparat 100 de skinuri de cs go la 0,03$, am pus articol ca ofer cate un skin pentru fiecare utilizator care intra in grupul meu de steam si usor a crescut grupul de steam. Mult succes cu blog-ul!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/16/2017 at 9:19 AM, SuspanS said:

Am avut si eu un blog de genul, in engleza, dar l-am abandonat. Incearca sa scrii articole care sa atraga vizitatorii nu link si pret. Majoritatea iau licente steam de pe reddit sau alte site-uri mai mari de aceeanu cred ca vei avea succes cu el. Invata vizitatorii sa faca bani din acele licente steam gratuite, cum ar fi sa seteze archi's steam farm pe mai multe conturi, sa stranga carti, iar apoi sa le vanda.Ai putea sa le arati cum sa faca trade pentru a iesi in profit, cand sa cumpere/vanda iteme etc.  In principiu, invatai sa faca bani pe steam si vei avea succes. Eu la inceput am cumparat 100 de skinuri de cs go la 0,03$, am pus articol ca ofer cate un skin pentru fiecare utilizator care intra in grupul meu de steam si usor a crescut grupul de steam. Mult succes cu blog-ul!

Multumesc si o sa tin cont de parerea ta !

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...