Jump to content
kidink

Vând site teste online.

Recommended Posts

Fara nici o suparare mai mult de 2$ nu merita site-ul.

1. Certificatul SSL se poate lua moka, + ca nu vad rostul certificatului pentru un astfel de site, poate doar pentru SEO

2. Il oferi cu tot ce e pe el, cam ce e ? in afara de script, 5 mizerii de "teste"

3. Daca aveai pe pagina macar 10.000 de like-uri era ceva

4. E de apreciat munca, insa click dreapta -> delete

 

EDIT: Pentru ca am vazut ca in alte topicuri esti profesor de limba si literatura romana, corect este: "Ce parere are facebook de despre tine." Imi retrag cei 2$ care am zis ca ii merita site-ul.

Edited by brdan18
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pe langa cele spuse de @brdan18 as mai mentiona cateva nelamuriri.

1. Un asemenea site se face in maxim 10 minute.

2. De ce ai doar 8 "teste" 

3. O tema simpla curioz sunt daca macar thema este premium.

4. Nu vad rostul reclamelor pe un asemenea site.

5. Cele 47 de like-uri din facebook sunt facute din "apreciere pura" sau si alea printr-un invite ceva.

6. Ce trafic are site-ul.

7. Da-mi totusi un pm cu pretul ! (chiar sunt interesat si as fi curios cel pret ai cere tu pe el evitand orice intrebare neplacuta)

Link to comment
Share on other sites

Este un domeniu inregistrat acum acum 27 de zile (Creation Date: 2017-01-23T21:54:06), SSL-ul imi apare ca nu-i configurat corect nici el (poate de la gazduire?), despre ce oferte de pret putem discuta in acest caz? Ce platforma ai pe el? Niste statstici reale ai? Ai spus ca ai 400 de utilizatori inregistrati, de ce nu ai nici un like, comentariu la acele teste sau pe Facebook?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...