Jump to content
sitarus

Gasire administrator pagina facebook

Recommended Posts

Buna seara !
Apelez la voi intr-o situatie `de urgenta`. Vreau sa aflu administratorul unei pagini de facebook. Cum pot ? O portita catre un id de user si sa aflu numele prin id sau ceva ?
E vorba de o pagina rau voitoare. Sunt la liceu, si fac parte din consiliul elevilor. S-a facut in aceasta seara o pagina care spune tot felul de lucruri despre elevii din scoala mea. Ideea e ca denigreaza imaginea scolii, iar toata lumea vrea sa afle cine este. Pana in randul profesorilor. 

Va rog mult sa ma ajutati !

Multumesc, o seara frumoasa ! 

 

https://www.facebook.com/Gossip-Girl-CNU-845240078947576/

 

Aceasta este pagina, va rog mult daca se poate sa ma ajutati. Nu stiu daca este cazul de plangere la politie, dar ar fi de folos ceva pentru a gasi administratorul, ca astfel ne dam seama cine e si se pot lua masuri interne

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, sitarus said:

 

Buna seara !
Apelez la voi intr-o situatie `de urgenta`. Vreau sa aflu administratorul unei pagini de facebook. Cum pot ? O portita catre un id de user si sa aflu numele prin id sau ceva ?
E vorba de o pagina rau voitoare. Sunt la liceu, si fac parte din consiliul elevilor. S-a facut in aceasta seara o pagina care spune tot felul de lucruri despre elevii din scoala mea. Ideea e ca denigreaza imaginea scolii, iar toata lumea vrea sa afle cine este. Pana in randul profesorilor. 

Va rog mult sa ma ajutati !

Multumesc, o seara frumoasa ! 

 

https://www.facebook.com/Gossip-Girl-CNU-845240078947576/

 

Aceasta este pagina, va rog mult daca se poate sa ma ajutati. Nu stiu daca este cazul de plangere la politie, dar ar fi de folos ceva pentru a gasi administratorul, ca astfel ne dam seama cine e si se pot lua masuri interne

 

Daca intradevar si profesorii se dau in ceasul mortii si acorda atentie la asemenea prostii meritati sa va umple lumea frigiderul. Ce imagine sa aibe scoala bre? Te-ai gasit tu taman aparatorul imaginii scolii? Lasa-i pe adulti sa se preocupe de asa ceva.

 

Pana una alta muie http://cnunirea.ro/ - Colegiul Național „Unirea” Brașov ! Nu de alta, dar sa dea bine la Goagle! :))

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

teoretic nu poti.

practic pot exista niste chihite ca sa descoperi, daca cineva de aici stie, probabil o sa te ajute, daca nu.. plm asta e.

dar profesorii pot incerca sa foloseasca psihologia ca sa afle cine este creatorul.

bagati o barfa, si cineva sa fie atent la reactia fiecaruia, ala care o sa fie mai curios e clar o posibila persoana.

va faceti o lista cu posibile persoane, si din ele le intrebati daca au facut pagina aia, fiti atenti la reactie si la trasaturile faciale si ati gasit.

Edited by DoubleG
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Eu nu vad cu ce ar denigra imaginea scolii.

 

In cel mai rau caz o sa arate cu degetu' care e curva, care o suge, cat e muia si alte chestii de genu :))

(Nu am dat like insa nu erau decat 3 posturi. Cel de "bun venit" pe pagina e de acum 5 ore, nu vad cum s-au sesizat profesorii intr-un timp asa scurt.)

 

Faci parte din consiliul elevilor, pacat, e urat sa fii sifon ...

 

Pana una alta ... usor omu' paiangan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...