Jump to content
WIK

TC168.RO - SINGURUL POST DE RADIO DIN ROMANIA DEDICAT.....

ITI PLACE  

13 members have voted

  1. 1. ITI PLACE RADIO-UL?

    • DA
      1
    • PUTIN
      2
    • NU STIU
      0
    • PUTIN
      1
    • NU PREA
      0
    • NU
      9


Recommended Posts

TC168.RO este un proiect personal dedicat unu-i artist dedicat stilului gangsta rapp autentic old school cat si reggaeton rap.

Interpretul fiind cunoscut sub numele de "Thomas Criminalu`" Face muzica in limba Romana, cat si Italiana. Stand in Italia timp de 20 de ani

Avand legaturi cu tot felul de cazuri regasite in zona Primavalle (Roma) Relateaza cat se poate de exact stilul de viata a unor "gang-uri" locale din zona (00168)

 

Pe acest radio aveti selectate cele mai interesante melodii cu relatari exacte. 

Thomas Criminalu` (tc168.ro)

 

Link to comment
Share on other sites

@WIK nu e forumul potrivit sa promovezi un astfel de 'artist' si nici sa ii dai valoarea asta individului respectiv avand in vedere faptul ca el e un criminal ordinar. Dupa cum observi, baietii cu functie ti-au atacat postarea in cel mai dragut si caterincos mod posibil, cred. @aelius daca imi permiti, cum poarta poponarii pantalonii? Mai vad si eu pe strada stilul asta 'gangsta' cu bermudele ridicate si pantaloni largi care sterg flegmele de pe ciment, dar nu ii cataloghez...ma gandesc ca daca un businessman poarta costum, asa trebuie (?) sa poarte si ei.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, archerise said:

@WIK nu e forumul potrivit sa promovezi un astfel de 'artist' si nici sa ii dai valoarea asta individului respectiv avand in vedere faptul ca el e un criminal ordinar. Dupa cum observi, baietii cu functie ti-au atacat postarea in cel mai dragut si caterincos mod posibil, cred. @aelius daca imi permiti, cum poarta poponarii pantalonii? Mai vad si eu pe strada stilul asta 'gangsta' cu bermudele ridicate si pantaloni largi care sterg flegmele de pe ciment, dar nu ii cataloghez...ma gandesc ca daca un businessman poarta costum, asa trebuie (?) sa poarte si ei.

 

 

In inchisorile din SUA a iesit "moda" asta. Poponarii lasau sa se vada boxerii, iar pantalonii atarnau mult in jos. 

Mai e o specie. Nu stiu, tie ti se pare ca arata a barbati astia ?

 

izmene.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, aelius said:

 

In inchisorile din SUA a iesit "moda" asta. Poponarii lasau sa se vada boxerii, iar pantalonii atarnau mult in jos. 

Mai e o specie. Nu stiu, tie ti se pare ca arata a barbati astia ?

 

izmene.jpg

 

 

asta e specia #REZIST #M_AM_CACAT_PE_MINE

 

si daca comenteaza vreunul de ce rezist, MUIE! asa erau 80% din piata,, luati p**a oligofrenilor!

Edited by gogusan
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...