Jump to content
krunk

Servicii SEO

Recommended Posts

Această ofertă se adresează oricui deţine un site, celor ce deţin siteuri şi nu au timpul necesar pentru a face SEO sau celor ce şi-au optimizat siteul şi vor un boost.

 

Ofer servicii SEO contra cost, am decis să fac acest lucru pentru că am făcut SEO la câteva siteuri până acum şi rezultatele au fost destul de bune, îmi puteţi trimite mesaj privat pentru detalii.

 

Cu ce mă ocup, ce ofer?

 

*Creez backlink-uri de calitate, dofollow, cu anchor text (clientul alege cuvintele cheie), acestea sunt însoţite de o scurtă descriere, backlink-urile sunt pe site-uri .edu, .gov sau .org cu PR între 3 - 8.

 

* La sfârşit ofer raport cu tot ce am realizat, asta presupune: conturile cu nume/parola si link-urile.

 

*Garantez că siteurile nu sunt penalizate, în 7 zile termin treaba, nu fac exces de backlink-uri şi pun accent pe calitate nu pe cantitate.

 

Şi bonus:

 

*Realizarea unui scurt videoclip de prezentare a siteului.

 

*Trimiterea siteului către motoare de căutare pentru o mai bună indexare.

 

Preţul 250 lei.

 

Sunt în căutare de backlink-uri de calitate şi metode pentru SEO, îmi îmbunătăţesc tehnica cu timpul, dacă sunteţi mulţumiti de rezultate mă puteţi contacta şi pe viitor.

 

*Am dus un site pe locul 1 pe Google pe un cuvânt cheie iar pe altele pe locul 2-3, îmi puteţi trimite PM pentru detalii.

 

 

 

Edited by krunk
Link to comment
Share on other sites

Am spus că am folosit această metodă şi cu ea am avut rezultate ce m-au lăsat puţin uimit, de aceea am decis să ofer şi altora.

 

Este doar un boost pentru site, în 250 lei nu ofer promovare zilnică în X grupuri pe Facebook, Twitter şi Google+, promovare la ziare online, tot felul de analize ale competitorilor şi aşa mai departe.

 

Backlinkurile intră tot în categoria Search Engine Optimization. Dacă am scris că nu este penalizare nu este penalizare pentru că am testat. De unde până unde 100% sursă de penalizare dacă eu am folosit metoda cu succes?

 

@sleed ţi-am trimis un PM.

Edited by krunk
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, krunk said:

 

 

Am spus că am folosit această metodă şi cu ea am avut rezultate ce m-au lăsat puţin uimit, de aceea am decis să ofer şi altora.

 

Este doar un boost pentru site, în 250 lei nu ofer promovare zilnică în X grupuri pe Facebook, Twitter şi Google+, promovare la ziare online, tot felul de analize ale competitorilor şi aşa mai departe.

 

Backlinkurile intră tot în categoria Search Engine Optimization. Dacă am scris că nu este penalizare nu este penalizare pentru că am testat. De unde până unde 100% sursă de penalizare dacă eu am folosit metoda cu succes?

 

@sleed ţi-am trimis un PM.

 

 

Asteapta primul update si atunci vei vedea.  Iar de nu vei fi penalizat, vei aparea pe pagina 5, care cam tot acolo se traduce.


Si sa ti explic si mai concret, luam un site de inchirieri auto ce vrei sa l promovezi, domeniu.ro, nu are linkuri inspre el si dintr o data apar linkuri .edu, .gov, .org toate spamate ( cum pui tu mai pun si altii) si nicio legatura cu domeniul in sine (inchirieri auto). Pricepi?

Edited by M4T3!
Link to comment
Share on other sites

Din acest motiv se adauga o scurta descriere a siteului langa backlink, acea descriere trebuie sa contina cuvinte de pe siteul careia ii faci SEO si nu trebuie facut abuz de link-uri.

 

Au trecut luni bune si nu am primit penalizari, daca luam penalizari nu postam. Am vazut un tip din India care facea si face acelasi lucru iar siteurile pentru care face SEO nu sunt penalizate.

 

Normal ca daca bagi linkuri pe un .edu sau .gov aiurea si tu ai un site nou cum sunt siteurile alea ce fac redirectionari iti poti lua penalizare.

 

De exemplu http://cherokeecounty-nc.gov/redirect.aspx?url=https://www.rstforums.com

 

Nu vreau sa testez pe siteurile oamenilor, eu am testat, a functionat metoda si vreau sa ofer si altora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...