Jump to content
RUSU79

va rog ajutatima

Recommended Posts

oameni buni am 37 ani am ramas fara degete la picioare la amindoua  mama e bolnava tata nu am   nu am posibilitate materiala sint sarac  si nu mie rusine am muncit cinstit nu a fost la muca incidentul in afara  servici si nu am nici un ajutor daca aveti posibilitate va rog frumos  vreau sa cumpar o pereche de papuci ortopedici vreau sa imi ajut mama la munca nu pot sta o leguma eu am fost un baiat muncitor va rog  las o adresa email poate in romania asta se gaseste cineva sa ma ajute va multumesc cu respect rusumihai812@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, RUSU79 said:

oameni buni am 37 ani am ramas fara degete la picioare la amindoua  mama e bolnava tata nu am   nu am posibilitate materiala sint sarac  si nu mie rusine am muncit cinstit nu a fost la muca incidentul in afara  servici si nu am nici un ajutor daca aveti posibilitate va rog frumos  vreau sa cumpar o pereche de papuci ortopedici vreau sa imi ajut mama la munca nu pot sta o leguma eu am fost un baiat muncitor va rog  las o adresa email poate in romania asta se gaseste cineva sa ma ajute va multumesc cu respect rusumihai812@gmail.com

As putea sa comentez aiurea la postarea ta dar nu vreau sa o fac.

Pentru a fi mai credibil ar trebui sa atasezi niste poze, niste acte doveditoare aici si eventual un cont in banca sau un paypal !

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Spuickeru said:

As putea sa comentez aiurea la postarea ta dar nu vreau sa o fac.

Pentru a fi mai credibil ar trebui sa atasezi niste poze, niste acte doveditoare aici si eventual un cont in banca sau un paypal !

domnule cum sa fac poze ca calculatorul nu are camera si am deschis un cont  USD     RO34BTRLUSDCRT0372679201                 SWIFT   BTRLRO22BCA       daca doriti poze   va   trimit    cu   picioarele    dar    va anunt    o sa    va fie   mila   nu   vvreau    sa  va   imaginati    picioare fara   degete e urit   

Link to comment
Share on other sites

Just now, RUSU79 said:

domnule cum sa fac poze ca calculatorul nu are camera si am deschis un cont  USD     RO34BTRLUSDCRT0372679201                 SWIFT   BTRLRO22BCA       daca doriti poze   va   trimit    cu   picioarele    dar    va anunt    o sa    va fie   mila   nu   vvreau    sa  va   imaginati    picioare fara   degete e urit   

Poti ruga pe cineva (pe mama ta eventual sa iti faca niste poze) parerea mea este ca se poate pana la urma trebuie sa lasi rusinea si sa arati exact ceea ce trebuie.

In ziua de azi exista multe persoane care mint ca au diferite boli/probleme si vor donatii si nu as vrea sa cred ca esti unul dintre ei.

Cateva poze + cateva acte doveditoare scanate frumos si atasate aici + contul din banca + un cont de paypal, eventual unul de bitcoin.

Trebuie sa dovedesti cumva

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Spuickeru said:

As putea sa comentez aiurea la postarea ta dar nu vreau sa o fac.

Pentru a fi mai credibil ar trebui sa atasezi niste poze, niste acte doveditoare aici si eventual un cont in banca sau un paypal !

 

 

sa descarcat telefonul te rog frumos sa ma scuzi

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Lasa niste documente medicale ceva sa ai cazul confirmat de un administrator, sa stie toata lumea ca nu e o farsa si personal o sa iau legatura cu un om de afaceri cunoscut insa nu pot face promisiuni ca va si reactiona pozitiv si te va ajuta. Eventual cred ca te poate ajuta si cu un loc de munca frumusel dar repet, nu bag mana-n foc, doar o sa pun 1-2 lemne si suflu-n el daca intelegi metafora.. :) 

 

Trebuie insa dovezi serioase ca .. na, intelegi ca oricine poate veni cu o poveste de genul si atunci s-ar ajunge la altele.

 

Mentiune: 

Iti sugerez sa urmezi intocmai cerintele in materie de acte ale administratorilor daca bineinteles acestea nu constata vreo neregula in spusele tale si iti vor oferi sprijin prin a confirma totul.

Edited by vatman32
Mentiune
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

da eu sint am incercat sa vorbesc cu fete  sa mai uit  eu tie o sati trimit  personal poze   dar  sa  nu te  faci  de ris 

 

daca vrei iti  las  si adresa  sa   vii   poate  a  crezi   vreunul     care    nu  stiu de  mine  te  rog   frumos  

 

eu   nu  vreau  loc de  munca  ca  nu pot  sta  in picioare   vreau  sa  cumpar  o pereche  de    papuci   ortopedici   sa  va    fie  rusine   care   ma  judecati   sa  nu  ajungeti   fara   degete   la  picioare  2  ani sa nu poti sa iesi din casa   dar daca esti  omul care am vorbit  sa stii ca   esti un nesimtit  pentru tine eu  o sa umplu tot ecranul cu picioare fara degete  sa  vezi ca nu vorbesc prostii    sa  stii ca    ce ai  scrie daca    vrei sa  vorbesti cu fete sa uiti de durere ca  nu ai pdegete  sa te  ocoleasca toti sa fii ca un pustnic  iti multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, spider said:

 

Ai in plm de guster tel descarcat.

 

h79p366.jpg

 

L-am sunat din curiozitate, e dubios rau tipu :))

ai uitat username. Michele79 B)

"Cei mai frumosi barbati 36-40 ani din Constanta te asteapta. Vino sa ii ... Barbat, 37 ani, Necasatorit(a), Constanta Romania ..... Michele79, VIP Member: 10%."

Edited by fbob
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mai omule te bate dumnezeu nu vorbi daca nu mi-ai vazut picioarele care pirlit da sit sarac  nu am furat  ca alti sa  faca ce au vrut din furat eu ma mindresc ca sint sarac  tu te gindesti ca dumnezeu   te  bate eu am 2 ani de cind nu ies din casa  te rog frumos  nu  vorbi  eu  nu  doresc   nimanui   situatie  in care sa  te tirasti pe  jos  in  fund  eu atit  cer sa cumpar  o pereche de papuci ortopedici  si  ce ai spus  ca  nu e   fundatie de ajutor  hai  sati spun  ceva sint oameni  cu suflet daca nu sint  oameni ca tine care  birfesc   ai inteles  nesimtitule  rusine sa  iti fie

 

GUSTER BLESTEMAT SA FII SA AJUNGI CA MINE ATIT ITI DORESC

Link to comment
Share on other sites

@RUSU79 hai mai usor cu blestemele. nu ajungi nicaieri daca te aprinzi asa. sunt oameni si oameni si nu trebuie sa ii bagi in seama pe toti.

 

Acum baietii s-au cam aprins cu glumele. Eu vreau sa fiu de partea ta. Daca tu chiar esti pe bune vino cu o poveste clara, cu dovezi.

 

Cine esti. Ce ai patit. De ce ai nevoie. Si cum de ai ajuns sa ceri ajutor tocmai pe forumul asta?

 

Daca ne spui clar cate e problema si esti sincer sunt sigur ca se gaseste cine sa te ajute.  (cum au fost si altii ajutati de RST)

 

Daca umblii cu smecherii fugi repede! Ca o incurci rau daca incerci sa "ne" fraieresti.

Edited by yoyois
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

va rog frumos eu aseara m-am culcat plingind   unul ma judecat   invatatima   in aceasta dimineata am facut poze    un sac  la picioare   special pentru acel om va rog   nu mai scrieti prostii   o sa plingeti de mila  va rog frumos doar 2  minute  va asezati  jos   sa mergeti in fund  pentru cei care gindesc rau despre mine   acum va rog   frumos  care   citeste acest   mesaj  sa imi  spuna aici care  e   butonul ca sa pot descarca   fotografiile   cu   pozele care   le-am facut in aceasta  dimineata   vreau sa  le   public    toate sa   vedeti   ce   poze  frumoase  

 

cum descarc fotografii din calculator care ma ajuta va rog

 

am facut poze la picioare nici nu le stiu numarul  SNAPSHOT va rog care stie sa le descarc aicii sa scrie pe rusumihai812@gmail.com         va multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

GUSTERE ADUTI AMINTE CE A SPUS DOMNUL NOSTRU ISSUS HRISTOS  NU JUDECA APROAPELE TAU MAI BINE UITATE LA BIRNA DIN OCHIUL TAU  CU RESPECT DACA TU ASEARA MI-AI DAT O PALMA IN SENS CA MI-AI VORBIT URIT EU O SA FAC ASTFEL O SA INTORC SI CELALALT OBRAZ SA IMI DAI SI PE CEALALTA PARTE DAR EU NU O SA TE JUDEC DE TINE ARE CINEVA MAI MARE GRIJA  DOMNUL ISSUS

Link to comment
Share on other sites

DA GUSTERE EU SINT DAR E PROFIL FALS 1 ce ai vazut tu 2 uitate la picioarele mele din aceasta dimineata si vezi pielea te rog ce culoare e 3 sint roman nu sint acel om care te-ai referit la cazan sau unde ai vrut sa bati apropo dar sa stii un lucru  eu ai stimez pe acei oameni  cu cazane si stii de ce   am lucrat cu ei in colectiv am mancat cu ei  unde   un roman ca tine ma vindut in praga ca un sac de cartofi pentru munca ai inteles muncesc de mic ai inteles mie nu imi trebuie sa string bani de pe sudoarea frunti oamenilor cum fac niste puslamale si cumpara mercedes sau isi ridica castele ai inteles si rog frumos doamna care aseara a trimis email sa ai transmit urmatorul mesaj (DOAMNA DRAGA AM RAMAS TABLOU CIND IMI SPUNETI CA NU AVETI BANI CA AVETI COPILUL BOLNAV CA ASTEPTATI SA LUATI ALOCATIA DOAMNA MIE IMI TREBUIE DOAR DE O PERECHE DE PAPUCI ORTOPEDICI  TOTI BANI DACA SE GASESTE CINEVA SA MA AJUTE   EU OPRESC DOAR DE PAPUCI VII TRIMIT DUMNEAVOASTRA PENTRU BAIETEL EU VREAU SARAC SA RAMIN CU TOT RESPECTUL DOAMNA  VA ROG FRUMOS   DACA CITITI    EU NU MAI AM EMAILUL DUMNEAVOASTRA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...