Jump to content
SemiZeu

Programe pentru windows pentru spargerea conturilor de facebook.

Recommended Posts

Salut,am si eu o problema.De cateva zile incerc sa gasesc un program bun de spart conturi de facebook.Am gasit doar niste programe nasoale si am incercat sa caut si pe Deep Web.Am gasit doar un site ShadowWave care este un keyloger.

Ma puteti ajuta cu niste programe?

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MazaBoY said:

 

1 hour ago, SemiZeu said:

Multumesc!

 

 

 

Esti luat la misto prietene..:)) si nici macar nu iti dai seama ..

Asta pentru ca ai inceput cu stangul .. programe ? windows ? 'spart conturi' ? Pe bune?

In primul rand, parola nu se sparge, ci se fura. Cel mai usor este cu o pagina scam sau un keylogger.Una din astea combinate cu putina inginerie sociala si poate poate .. :)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, SemiZeu said:

Salut,am si eu o problema.De cateva zile incerc sa gasesc un program bun de spart conturi de facebook.Am gasit doar niste programe nasoale si am incercat sa caut si pe Deep Web.Am gasit doar un site ShadowWave care este un keyloger.

Ma puteti ajuta cu niste programe?

 

E mai greu de folosit dar te descurci tu.

download link direct.

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SemiZeu said:

Salut,am si eu o problema.De cateva zile incerc sa gasesc un program bun de spart conturi de facebook.Am gasit doar niste programe nasoale si am incercat sa caut si pe Deep Web.Am gasit doar un site ShadowWave care este un keyloger.

Ma puteti ajuta cu niste programe?

Sa fim sinceri ;)

Cum ar fii sa stim toti sa spargem parola unui cont ?

Nu ai decat sa te duci pe DeeP Web,insa sa nu iti scoata' mai mult ei pielea decat vrei tu sa aflii mai multe informatii ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...