Jump to content
M4T3!

Aplicatie simpla in java - manager restaurat- platesc

Recommended Posts

Am nevoie de o aplicatie relativ simpla in java ce sa respecte functionalitatile/scenariile urmatoare:

http://imgur.com/a/OvOeQ

 

Nu vreau ceva complex, functional si destul de simplu, cred ca un student o poate face.

 

2 cerinte: aplicatia sa fie facuta in Android Studio( de preferabil) iar baza de date sa fie SQLITE

 

Astept un mesaj cu timpul de executie si pretul, bugetul nu este unul f ridicat.

Edited by M4T3!
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce te faci cand adaugi produse noi in meniu? Cum vor sti utilizatorii ce au deja aplicatia instalata ca ai adaugat un nou fel de cartofi prajiti? Urci pe PlayStore versiunea noua si cine face update bine, cine nu, asta este?

 

Rezervarile, comenzile si feedback-ul cum le primesti?

 

Te-ntreb chestiile astea pentru ca ai cerut SQLite.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BogdanNBV said:

Ce te faci cand adaugi produse noi in meniu? Cum vor sti utilizatorii ce au deja aplicatia instalata ca ai adaugat un nou fel de cartofi prajiti? Urci pe PlayStore versiunea noua si cine face update bine, cine nu, asta este?

 

Rezervarile, comenzile si feedback-ul cum le primesti?

 

Te-ntreb chestiile astea pentru ca ai cerut SQLite.

Nu am nevoie de ceva "complet" functional, nu va fi implementat in realitate, e doar un proiect pt cineva, o tema de facultate. Sa zic ca functionalitatile sunt destul de simple, nimic complex. Ma poti ajuta?

Link to comment
Share on other sites

Nu prea stiu foarte multe detalii, ideea e ca e un proiect pt facultate, o aplicatie care sa permita chestiile din imagine. Nu trebuie tratate neaparat scenariile ca si cum ar fi utilizata in viata de zi cu zi, doar sa respecte functionalitatile din poza aia.

 

Persoana respectiva a facut mai bine de jumatate din proiect, e nevoie sa fie gata in cateva zile...acum ori poate fi luat de la 0, ori poate fi continuat de cineva. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...