Jump to content
______

HTML ???

Recommended Posts

Nu inteleg

Poti sa fi putin mai explicit ?

Toate siteurile din lume accepta HTML deci banuiesc ca te referi la altceva

Stiu

ce vreau eu e un site similar cu hi5 unde poti da comenturi dar sa acc codul HTML , intelegi aq?

Hi5 accepta HTML in commenturi ...

Link to comment
Share on other sites

Cauta site-uri in care sa poti posta sau sa poti pune semnaturi/avatare cu ajutorul limbajului html.

aaah...

- yahoo email -> options -> signature. Iti da voie.:D dar nu la multe bineinteles. Poti pune un <div style="background-image:url(http://...blabla.php)"> ca primeste.

- siturile sociale in general, situri care is facute sa te lase sa-ti postezi o poza, un film youtube etc.

Link to comment
Share on other sites

scopul conteaza: deobicei categoria blogurilor/forumurilor, deci orice site care iti permite postarea unui mesaj, daca tine la asa ceva e posibil sa dea voie la cod html. Sau guestbook-uri facute de diversi amarati care s-au apucat de sql.

Incearca blogurile pe ablog.ro, html e optional in mesaje, depinde de bloggeri si poate unii chiar o activeaza. Ablog e plin de buguri, am dezactivat comentariile si tot nu scap de un poster de reclame. Fa-ti cont sa vezi daca e cumva activata by default.

Si social network-urile cum am zis, .... is inscris pe vreo 2 da nu am chef momentan sa dau ochii cu lumea de pe acolo asa ca nu pot fi de mare ajutor.

Link to comment
Share on other sites

scopul conteaza: deobicei categoria blogurilor/forumurilor, deci orice site care iti permite postarea unui mesaj, daca tine la asa ceva e posibil sa dea voie la cod html. Sau guestbook-uri facute de diversi amarati care s-au apucat de sql.

Incearca blogurile pe ablog.ro, html e optional in mesaje, depinde de bloggeri si poate unii chiar o activeaza. Ablog e plin de buguri, am dezactivat comentariile si tot nu scap de un poster de reclame. Fa-ti cont sa vezi daca e cumva activata by default.

Si social network-urile cum am zis, .... is inscris pe vreo 2 da nu am chef momentan sa dau ochii cu lumea de pe acolo asa ca nu pot fi de mare ajutor.

Merci mult lokipaki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...