Jump to content
florinul

Cumpar conturi facebook

Recommended Posts

Nu prea am avut probleme pentru ca dețin  și ogramada de cartele noi pentru activare și dacă cumpărătorul asculta ce ii spun și respecta nu va fi blocat :) 

am vândut un cont și băiatul la blocat a făcut prea multe deodată și i-am înapoiat bani pana i-am făcut alt cont :) 

Link to comment
Share on other sites

Si vrei sa te credem pe cuvant cu 16 posturi ? :)  Apropo pentru numere de telefon nu necesita cumpararea de numere ( puteti obtine cate numere doriti free ) PM me , si va ofer solutie. Atentie la ce cumparati , este sfat. Nu vand nimic nu ma intereseaza dar aveti grija pe ce platiti 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 euro per cont. Am sa va indrum sa vi-le faceti singuri , cu tot cu numar de telefon. Sau cred ca am sa fac un tutorial ca sa nu mai vad la market place doar vanzare de conturi de facebook.

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Nu chiar , Tu ai impresia daca ti-ai mai creat un cont si imi dai - impresionezi pe cineva? Esti doar un kid :) , limbajul tau spune totul inclusiv despre serviciile tale. Ma repet am sa fac un tutorial pentru ceilalti membri sa isi poata obtine numere de telefon , crea conturi de facebook singuri si de a le umple cu prieteni. Este simplu :) Have a great day.

( Apropo multiplu de conturi se pedepseste cu ban - Vanzarea de servicii neavand minim 50 posturi la fel ) Mai citeste regulile. Pentru prostul limbaj si educatie... ar trebui sa discuti cu parinti tai.

P.S Nu iti mai crea conturi si apoi sa iti dai reputatie pozitiva de pe ele ... este penibil si jenant :))) 

Edited by Thira
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...