Jump to content
florinul

Cumpar conturi facebook

Recommended Posts

se pot urmari ip  omu care ti-a dat dislike e client de al meu pana acu nu am avut nici o reclamatie pana te-ai trezit tu sa vb si vb mult prost si fara rost lasa cumparatori sa vorbeasca nu tu , eu nu ma bag unde nu imi fierbe oala 

si app e rau ca vreau sa fac un ban ?

 

 asta e ultimu raspuns catre tine :) nu mai imi consum bateriile pe tine :))

Edited by Pro13
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Thira said:

Nu chiar , Tu ai impresia daca ti-ai mai creat un cont si imi dai - impresionezi pe cineva? Esti doar un kid :) , limbajul tau spune totul inclusiv despre serviciile tale. Ma repet am sa fac un tutorial pentru ceilalti membri sa isi poata obtine numere de telefon , crea conturi de facebook singuri si de a le umple cu prieteni. Este simplu :) Have a great day.

( Apropo multiplu de conturi se pedepseste cu ban - Vanzarea de servicii neavand minim 50 posturi la fel ) Mai citeste regulile. Pentru prostul limbaj si educatie... ar trebui sa discuti cu parinti tai.

P.S Nu iti mai crea conturi si apoi sa iti dai reputatie pozitiva de pe ele ... este penibil si jenant :))) 

Vorbești de servicii panaramo? Ai câteva posturi. Reputație pe -. Te mai iei și de băiat aiurea. Tot ești asa "corecta", ce plm s-au întâmplat cu cei 50E promiși? 

Deci hai sa nu mai vorbim de educația și serviciile altora ;)

Concluzie : nu o băgați în seama, doar gura e de ea. 

Pls ban @Thira

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, theandruala said:

Vorbești de servicii panaramo? Ai câteva posturi. Reputație pe -. Te mai iei și de băiat aiurea. Tot ești asa "corecta", ce plm s-au întâmplat cu cei 50E promiși? 

Deci hai sa nu mai vorbim de educația și serviciile altora ;)

Concluzie : nu o băgați în seama, doar gura e de ea. 

Pls ban @Thira

1: Am sa iti raspund , 2: Nu ti-am promis nimic , 3: Ai vrut sa ne oferi un bot ce raspandeste doar text , am cumparat unul si cu poza , dreptul de a alege , reputatia pe - este de la 4 conturi create in aceasi zi , singurele unde au dat rep + este la cel de mai sus. Limbajul , educatia  spune  multe despre o  persoana. Nu fi dezamagit ca nu am cumparat un serviciu de la tine , este dreptul fiecaruia sa isi aleaga.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Thira said:

1: Am sa iti raspund , 2: Nu ti-am promis nimic , 3: Ai vrut sa ne oferi un bot ce raspandeste doar text , am cumparat unul si cu poza , dreptul de a alege , reputatia pe - este de la 4 conturi create in aceasi zi , singurele unde au dat rep + este la cel de mai sus. Limbajul , educatia  spune  multe despre o  persoana. Nu fi dezamagit ca nu am cumparat un serviciu de la tine , este dreptul fiecaruia sa isi aleaga.

*SPUN*

Esti pe un forum, pot vorbi ca ultimul idiot pe aici, nu inseamna ca in realitate fac la fel.

Nu e vorba de a alege, ci vorba de "Da, voi trimite banii".

In fine, daca atut te duce mintea...spor :D

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...