Jump to content
florinul

Cumpar conturi facebook

Recommended Posts

Bună ziua, oameni buni.

Am profiluri pe Facebook
Creat din 2006 până în 2018, perfect pentru publicitate pe Facebook.
Prieteni de la 50 la 5000.
2Fa inclus
Email: outlook

La prețuri accesibile!

Trimiteți-mi un e-mail pentru mai multe informații.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wsh, se vede ca nu stii despre ce vorbesti

 

dami in privat daca stii macar 1 modalitate de a crea un cont, .dupa cateva ore, sau minute, facebook, sa iti ceara poza cu buletin, confirmare pe telefon cod, email, si nici asa, 95% iti inchide contul

 

dovezi?

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2021 at 11:34 AM, GEOMNB said:

wsh, se vede ca nu stii despre ce vorbesti

 

dami in privat daca stii macar 1 modalitate de a crea un cont, .dupa cateva ore, sau minute, facebook, sa iti ceara poza cu buletin, confirmare pe telefon cod, email, si nici asa, 95% iti inchide contul

 

dovezi?

 

Foloseste un wm de mobil gen bluestacks si nu-ti cere nimic.

Link to comment
Share on other sites

Salut, sau fac eu ceva gresit, dar cum am facut contul, am luat block, exceptand ca am folosit browserul pe incognite, nu stiu care altu sa fie motivul.
Am mai avut un cont de vreo 9 ani, am inceput sa il refolosesc de curand si am dat share in vreo 10 grupuri la un eveniment, am luat block ....

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, FC1 said:

Salut, sau fac eu ceva gresit, dar cum am facut contul, am luat block, exceptand ca am folosit browserul pe incognite, nu stiu care altu sa fie motivul.
Am mai avut un cont de vreo 9 ani, am inceput sa il refolosesc de curand si am dat share in vreo 10 grupuri la un eveniment, am luat block ....

 

Salut! Dacă încerci sa-ti faci conturi cu același IP, facebook îți recunoaște ip-ul, și te blochează automat după crearea contului, încearcă sa-ti faci cont cu un vpn, sau revi cu crearea contului mai târziu. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...