Jump to content
Razwy24

Salutare

Recommended Posts

Salut , ma numesc Razvan , online voi fii Razwy.Inca de mic am fost pasionat de doua lucruri IT si fotbal pana acum nu faceam prea multe lucruri pe PC doar chestii clasice pentru un incepator in IT nu am habar de prea multe denumiri dar am intrat pe acest forum cu scopul de a invata cat mai multe pentru ca vreau sa-mi dezvolt cunostintele IT. Pentru prietenii de la bloc sunt avansat in IT pentru voi cei de aici cu siguranta un incepator. Inca de mic am fost pasionat de hacking dar singurul lucru legat de asta era sa ma joc cu keyloggere , hack-uri pe toate jocurile si diferite chestii banale. Pe aceasta comunitate vreau sa invat cat mai multe. Detin un ASUS R510V 8GB RAM , i7 etc. De azi sper sa fiu activ pe aici si sa ne intelegem cat mai bine !

   P.S. : Am 17 ani si sunt din Ramnicu Valcea cred ca ati auzit cate ceva despre acest oras.

  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

Domnule Razwy, dupa cum ziceau si ceilalti, trebuie sa alegi una din doua, nu merge altfel. Si sa iti mai zic o chestie, daca umbli cu cacaturi de keyloggere si alte futaiuri d-astea de copil de 12 ani care face laba toata ziua si se crede mare hacer de hacervil, o sa fii expulzat foarte repede, iti zic asta ca sa nu te ia prin surprindere.

Link to comment
Share on other sites

Am mentionat ca faceam asta chiar pe la varsta de 12 ani , furand conturi de Metin2. Nu m-am crezut mare hacker pentru ca nu sunt si sunt aici pentru ca vreau sa invat. Nu am ce sa aleg pentru ca fotbalul va ramane mereu o pasiune si nu ma poate opri din a imi imbunatati cunostintele IT. Probabil nu esti adevaratul , Iceman , nu? =)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Razwy24 said:

Am mentionat ca faceam asta chiar pe la varsta de 12 ani , furand conturi de Metin2. Nu m-am crezut mare hacker pentru ca nu sunt si sunt aici pentru ca vreau sa invat. Nu am ce sa aleg pentru ca fotbalul va ramane mereu o pasiune si nu ma poate opri din a imi imbunatati cunostintele IT. Probabil nu esti adevaratul , Iceman , nu? =)

 

 

Eu doar ti-am zis ca daca umbli dupa cacaturi de genul, keyloggere, stealere alte futaiuri d-astea, dezgropi threaduri vechi de 10 ani pe tema asta, nu o sa iti fie bine. Aici chestii de genul metin2, keyloggere, cardeala, futaiuri d-astea nu au ce cauta, sunt respinse categoric, si sunt "aspru" pedepsite. Cat despre intrebarea ta, te las singur sa iti dai seama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...