Jump to content
VladX

[Cumpar] ~0.6 Bitcoin sau echivalentul in ETH,LTC

Recommended Posts

1 hour ago, VladX said:

Da,stiu de localbitcoins dar ma gandeam ca poate obtin rate mai bune de la cineva de aici.

 

Mersi oricum.

 

Ratele de acolo de obicei sunt bune/competitive, in jur de 2-3%..  daca astepti pomana, mai asteapta :) Pentru ca e vorba cam de 1200 eur, putini se vor risca fara ceva escrow cum e pe lbc.

Link to comment
Share on other sites

On 7/18/2017 at 5:34 PM, VladX said:

Nu astept nici un fel de pomana..Din moment ce pretul fluctueaza destul de mult + ca se apropie 1aug,ma astept sa dau de ceva panic sellers pe aici.

Panic sellers ?:))) Cine ar fi panicat ? si de ce nu ar vinde cu escrow 100% siguranta si o rata mult mai buna la ei ( adica tu vrei  o rata mai bune pe aici - sa fie mai mic bitcoinul ) , sa numai zic despre tranzactia in sine .

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, alexvenutelli said:

Aveti grija cu teletech ma ars acum cateva zile am conversatia pot demonstra. Mare grija sa nu cumparati nimic de la el... se lauda ca are SMTPURI si cpanale iti arata cateva cand ai faci plata nu iti mai da nimic.

 Nu ne pasa pentru ca RST nu mai suporta vanzarea/cumpararea de SMTP, cpannel si alte chestii furate/sparte de genu asta. Ce fac userii in privat, e treaba lor.

Tu in schimb ti-ai luat ban pentru spam si pentru ca esti inutil comunitatii.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, alexvenutelli said:

Aveti grija cu teletech ma ars acum cateva zile am conversatia pot demonstra. Mare grija sa nu cumparati nimic de la el... se lauda ca are SMTPURI si cpanale iti arata cateva cand ai faci plata nu iti mai da nimic.

De zici ca ai facut-o pe barba noastra. Ai facut-o pe barba ta, dar, da, teletech este tepar. A dat multe tepe pe aici.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...