Jump to content
deauxefeforsaken

Intrebare ascultare telefon

Recommended Posts

Va salut, nu am avut niciodata o tangenta reala cu asa ceva, vin cu o intrebare care mi-ar putea limpezi relatia.O banuiesc pe sotia mea de faptul ca e infidela, mascarea de mesaje pretinzand ca se joaca pe telefon de o vreme indelungata de timp imi e destul.

Se poate asculta cumva telefonul/citi mesajele fara ?Ce metoda viabila ar fi pentru un novice ca mine, care in afara de a converti o melodie pe youtube/a descarca o aplicatie de pe magazin play, nu mai stie nimic?Mi-ar fi foarte de folos, se pare ca am lasat prea multe pe mana ei si nici asa nu e bine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Exista o metoda foarte simpla, vii odata mai devreme de la serviciu sau ceva de genul, o prinzi in fapt si divortezi. In rest, nu ai dreptul sa incalci intimitatea cuiva. Dar daca stau sa ma gandesc mai bine, trebuia sa belesti bine ochii cu cine te casatoresti.

Link to comment
Share on other sites

mersi marko...iceman...daca tot ma doare sufletul....vreau sa ma doara tare!ca tot ce am strans si de ce are parte are doar si doar datorita mie!Si nu e vorba doar de intimitate, intra la mijloc si niste bani, s-au distorsionat afacerile semnificativ de cand observ la ea perioada asta si-s mai mult ca sigur "ca sunt jucat" de cineva care si-a facut "intrarea" prin intermediul ei in locuri unde n-are voie.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, aismen said:

Exista o metoda foarte simpla, vii odata mai devreme de la serviciu sau ceva de genul, o prinzi in fapt si divortezi. In rest, nu ai dreptul sa incalci intimitatea cuiva. Dar daca stau sa ma gandesc mai bine, trebuia sa belesti bine ochii cu cine te casatoresti.

Bati campii rau de tot cu asta. Stau in aceeasi casa, respira acelasi aer, mananca impreuna, au planuri de viata impreuna. Nu crezi ca ar fi mai ok ca ea sa dea cartile pe fata daca o arde aiurea?

Se vede ca esti inca necopt. Stai o viata alaturi de un om si tot nu ajungi sa-l cunosti.

Crezi ca la toate dai cu programare cand nu mai merg lucrurile sau cand nu-ti convine ceva?

Internetu' nu e viata. Ce vorbeste el acolo, e viata. Mai iesi si tu din casa, du-te si imbata-te, mergi la curve, lasa fitilele astea.

  • Like 1
  • Upvote 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Technetium said:

Bati campii rau de tot cu asta. Stau in aceeasi casa, respira acelasi aer, mananca impreuna, au planuri de viata impreuna. Nu crezi ca ar fi mai ok ca ea sa dea cartile pe fata daca o arde aiurea?

Se vede ca esti inca necopt. Stai o viata alaturi de un om si tot nu ajungi sa-l cunosti.

Crezi ca la toate dai cu programare cand nu mai merg lucrurile sau cand nu-ti convine ceva?

Internetu' nu e viata. Ce vorbeste el acolo, e viata. Mai iesi si tu din casa, du-te si imbata-te, mergi la curve, lasa fitilele astea.

 

Dai ba cu praf de mers prichindelule, auzi la el, ma pufulete, cauta-ti de treaba.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, deauxefeforsaken said:

marko, cu aplicatia phone sheriff ai reusit ?ea are un iphone 4.

Cumpără-i repede un android, ceva scârboșenie din aia chinezească care arată mișto, 300 de lei investiția. 

Sau, dacă cumva are abonament la Vodafone (doar despre ei mă pot pronunța) poți intra in contul de vodafone și urmării apelurile - data când au fost efectuate și durata. De SMS-uri nu știu exact. 

Dar, omule, am fost intr-o situație similară...vezi să nu fie doar în capul tău. Pur și simplu ia-i telefonul și uită-te în el...cine-i bărbatul în casă? Dacă ești 90% sigur că te înșeală ce mai ai de pierdut? 

Urâtă situație, oricum...

LE: Pt iphone încarcă Veency - e ceva app pentru remote control. 

Edited by mark0
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, deauxefeforsaken said:

Va salut, nu am avut niciodata o tangenta reala cu asa ceva, vin cu o intrebare care mi-ar putea limpezi relatia.O banuiesc pe sotia mea de faptul ca e infidela, mascarea de mesaje pretinzand ca se joaca pe telefon de o vreme indelungata de timp imi e destul.

Se poate asculta cumva telefonul/citi mesajele fara ?Ce metoda viabila ar fi pentru un novice ca mine, care in afara de a converti o melodie pe youtube/a descarca o aplicatie de pe magazin play, nu mai stie nimic?Mi-ar fi foarte de folos, se pare ca am lasat prea multe pe mana ei si nici asa nu e bine.

TeamViewer; poti face screenshot-uri de pe PC la ecranul telefonului ei si astfel poti vedea ce ruleaza pe ecran in momentul respectiv.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nu e doar in capul, nu e 90%^ sigur...asa este si punct.  am mai fost inselat de 3 ori pana acum,  are o tentativa de divort in 2007, pot discerne ce nu e in regula cand se hazardeaza zi de zi.Problema e ca ridic o casa si sunt  vadit inselat la preturile oscilante ale materialelor si sunt ferm convins ca  cel cu care umbla e artizanul principal in toate treburile astea.  Iphone-ul ei e cumparat la liber.Am 4 copii.Nu pot sa rup racordul acum oricat as vrea, traiesc pentru ei si vreau sa ii vad undeva ca altfel se alege praful de tot.Tocmai de asta vreau sa aflu negru pe alb, indiferent ca nu voi schita nimic momentan ci doar voi taia raul de la radicina.

marko, se ascunde mai bine decat ai crede, are la activ experiente grele in asa ceva si nu e atat de usor precum pare sa ii iau doar telefonul, nu pot asculta conversatiile si sa ma uit la tot felul de chichite facute de ea in el, nu ma pricep. Cel mai probabil voi instala niste microfoane zilele urmatoare la standul unde am lasat-o sefa crezand ca fac mare randuiala. una dintre marile gafe ale vietii mele

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ocupa-te tu de tot ceea ce inseamna banu gros, fa tu platile mari care depasesc 1000 ron, nu mai lasa pe mana ei decat acolo 100-200 ron/saptamana,  sa aiba bani de inghetata cand iese cu copii, verifica/cumpara programul , da-i la buci mai des, cumpara-i un vibrator si fa treesome cu ea si vibratoru,  meri acasa cu flori, tort si vin,  iar daca  tot ai impresia ca te inseala, divorteaza sau mergi cu ea la o petrecere swing.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, deauxefeforsaken said:

marko, se ascunde mai bine decat ai crede, are la activ experiente grele in asa ceva

 

13 hours ago, deauxefeforsaken said:

Nu e doar in capul, nu e 90%^ sigur...asa este si punct.  am mai fost inselat de 3 ori pana acum,  are o tentativa de divort in 2007, pot discerne ce nu e in regula cand se hazardeaza zi de zi.

 

De ce ti-ai luat/cum de  te-ai pricopsit cu asa ceva ? De ce ai mai facut si 4 copii cu asa o persoana, ca sa fii prins in relatia asta si sa mai aiba si copiii de suferit  ? E chiar asa de irezistibil de frumoasa ?

Link to comment
Share on other sites

Baiii, nu stiu de ce (probabil ca sa pareti sfinti), dar toti barbati cand nu va mai merge relatia bagati la inaintare copiii. Am avut de-a face cu 3 cazuri exact la fel, "i-am oferit totul, copiii sunt viata mea etc", la final mi-au spus toti ca le-au calcat in picioare si au batut la ele mai rau ca la  sacul de box, mama mea ca daca ii mai vad ca vin la mine ii rup in doua futule rasa in gura. Din toata debandada asta sufera doar COPIII, eu i-am vazut cum ii punea tatal sa o strige pe masa prin video-call sa vina acasa, imi venea mie sa plang la cum faceau saraci copiii=tortura psihica la varste fragede care cauzeaza mai tarziu (droguri, nesiguranta, neintegrare in societate, violenta ca doar asa vad in familie, etc). Eu va recomand sa nu-l ajutati chiar daca va ofera greutatea voastra in aur, pentru mine esti un nimic, un GUNOI fiindca ai scos copilasi la inaintare.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Stefan-cel-Mare said:

De-aia imi e frica sa ma insor. Daca nu te-a inselat femeia,inseamna ca ori n-a avut ocazia,ori inca n-ai aflat,ca-n rest sunt toate la fel futule-n gat de japite.

ba poate femeia se fute, tu n-ai fute-o pe una daca ai avea ocazia? e o diferenta in a fute si a avea o relatie.

daca s-o futut asta e viata, o futi si tu pe alta, daca femeia are o relatie cu altcineva, da-o afara din casa.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

madstar...o sa iau mesajul tau ca si cum nu mi-ar fi adresat mie.Scrii ca n-ai altceva de facut.Ca doar e usor sa aruncam cu laturi pe internet, e la liber.(Asta fara sa stim ce se ascunde de fapt in spatele cortinei).I-am incredintat in 2008 standul lasandu-ma si de afacarea la care lucram in paralel de unul singur.Am avut grija de taica-sau 5 ani de zile, om cu 4 comotii cerebrale, paralizat, la pat.Zi de zi aproape mergeam si il ingrijeam, il plimbam/schimbam etc.Dupa decesul lui am stat langa copii, am unu micut si doi care recent au fost cu examenele pt liceu/facultate.Le-am si le ofer o situatie peste medie tuturor, nu vreau sa schitez nimic deocamdata pentru ca mi-as pierde capul si cel mai probabil copiii vor creste fara unul dintre noi, chestiune care m-ar demola pe interior pe tot restul vietii.

 

@Sithalkes- azi am montat de dim la stand doua aparate cu ajutorul unui baiat.Pana maine dim o sa fac o verificare de ansamblu pe ultima perioada.E vorba de sume mult mai mari, doar 2 miliarde de lei vechi am scos recent din banca pentru a lua marfa din turcia.Nu zic ca se duc banii de-a intregu', ci ca nu s-a cumulat aportul normal raportat la investitii.

 

apropo madstar, o singura data am batut-o, in 2009.prinsa iar atunci cu un teghergheu de cea mai joasa speta.Eu eram cu tirul plecat cu sare, ea imi dadea mesaje ca pe unde sunt ca sa se asigure ca am distanta buna fata de ea.Eu zambeam si cantam in timp ce jegul ala imi intra in casa si aducea atentii copiilor din, atentie, tot banii mei!

 

cand o sa faci un 35 de ani desi nici atunci nu esti in toata deplinatatea facultatilor mintale, o sa vezi ca nu poti renunta la unele lucruri indiferent ca pe o perioada buna de timp iti vei hrani cumva cu asta ego-ul si te vei simti bine.In timp, totusi, asta te va roade si nu vei "adormi" in pace, asta sa stii de la mine.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sfatul meu este sa cumperi un telefon model mai vechi gen nokia express music pt ca e subitre si micut si sa il lasi undeva la incarcat in permanenta si pus pe video inregistrare sa vezi daca se intampla ceva si in casa in lipsa ta.

 

Cat despre telefon cauta pe internet SpyPal , se instaleaza foarte usor si poti ascunde aplicatia din telefon (deci nu apare pe ecran) si controleaza tot, gen ce se vorbeste din momentul apelului pana in momentul in care raspunde la apel, + convorbirea totala , mesaje scrise, whatsapp, viber, tango, wechat, + daca are gps activat poti localiza cu google maps unde e in momentul ala + ca presupun ca stai la oras si automat este orasul cartografiat si poti vedea unde este cu o exactitate de gen 100 de metri stanga 100 de metri dreapta.

 

Cred ca momente in care poti instala spypal-ul pe telefon se gasesc, spre exemplu daca as fi in locul tau as actiona noaptea dupa ce adoarme, iar in cazul in care ar avea screen locked as vedea cum as scoate`o cu ea printr`o gluma din una in alta sa vad de ce ar avea screen lock (dar sa presupunem ca nu are) :)

 

Daca cauti pe internet gasesti multe obiecte pentru spionaj !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@deauxefeforsaken Acum 8 ani te-a inselat si tu ai ramas cu ea. Acum 8 ani tu ai batut-o iar ea a ramas cu tine. Pare ca va potriviti si va meritati reciproc. Why stop now?

 

On-topic in acest off-topic: Vrei sa afli daca iti este infidela din motive legale - ma refer la anumite clauze care ar putea exista intr-un contract prenuptial, etc. ? Sau doar ca sa stii daca ai motiv sa o iei la suturi (lucru imbecil, btw)? 

 

In cazul in care este vorba de prima varianta, as consulta un avocat inainte de orice si as lua in considerare serviciile unui detectiv particular.

In cazul in care este vorba de a doua varianta, iti irosesti timpul.

 

Per total, in cazul in care intr-adevar te inseala, varianta eleganta ar fi sa iti separi afacerile de ea si sa inchei relatia. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

On 8/14/2017 at 6:58 PM, deauxefeforsaken said:

madstar...o sa iau mesajul tau ca si cum nu mi-ar fi adresat mie.Scrii ca n-ai altceva de facut.Ca doar e usor sa aruncam cu laturi pe internet, e la liber.(Asta fara sa stim ce se ascunde de fapt in spatele cortinei).I-am incredintat in 2008 standul lasandu-ma si de afacarea la care lucram in paralel de unul singur.Am avut grija de taica-sau 5 ani de zile, om cu 4 comotii cerebrale, paralizat, la pat.Zi de zi aproape mergeam si il ingrijeam, il plimbam/schimbam etc.Dupa decesul lui am stat langa copii, am unu micut si doi care recent au fost cu examenele pt liceu/facultate.Le-am si le ofer o situatie peste medie tuturor, nu vreau sa schitez nimic deocamdata pentru ca mi-as pierde capul si cel mai probabil copiii vor creste fara unul dintre noi, chestiune care m-ar demola pe interior pe tot restul vietii.

 

@Sithalkes- azi am montat de dim la stand doua aparate cu ajutorul unui baiat.Pana maine dim o sa fac o verificare de ansamblu pe ultima perioada.E vorba de sume mult mai mari, doar 2 miliarde de lei vechi am scos recent din banca pentru a lua marfa din turcia.Nu zic ca se duc banii de-a intregu', ci ca nu s-a cumulat aportul normal raportat la investitii.

 

apropo madstar, o singura data am batut-o, in 2009.prinsa iar atunci cu un teghergheu de cea mai joasa speta.Eu eram cu tirul plecat cu sare, ea imi dadea mesaje ca pe unde sunt ca sa se asigure ca am distanta buna fata de ea.Eu zambeam si cantam in timp ce jegul ala imi intra in casa si aducea atentii copiilor din, atentie, tot banii mei!

 

cand o sa faci un 35 de ani desi nici atunci nu esti in toata deplinatatea facultatilor mintale, o sa vezi ca nu poti renunta la unele lucruri indiferent ca pe o perioada buna de timp iti vei hrani cumva cu asta ego-ul si te vei simti bine.In timp, totusi, asta te va roade si nu vei "adormi" in pace, asta sa stii de la mine.

Unul dintre putinii oameni ok de pe forum, respectul meu! Pacat ca nu ai tangenta cu pasiunea noastra si cu forumul.

Sunt dispus sa te ajut, dar iti trebuie acces direct la telefon pentru cel putin jumatate de ora sa putem instala ce trebuie si sa facem un test, doua. N-am nevoie de bani sau alte foloase materiale.

Te salut!

  • Like 1
  • Upvote 4
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

va salut, sper din suflet sa fie cineva prezent.

Chiar in momentul asta sunt pe facebook-ul ei, pe desktop.Am reusit cumva......am si confirmarea oficiala a celui cu care ma insala, i-a trimis mesaj acum doua ore in timp ce se fandosea ca mi-ar cauta mie pe internet ceva preturi la afacerea la care lucrez acum... ideea e ca isi sterge mesajele, am dat pe contacte si sterge pur si simplu conversatiile in proportie de 95%. Asta e metoda ei.

Pot sa ma uit si la mesajele sterse? exista aceasta optiune? in cateva zile o sa inchid si firma

Link to comment
Share on other sites

fac 43 de ani imediat, am tras ca un tigru pentru hiene si o spun aici...sunt un om distrus si nefericit, cariat pe suflet..acum se explica si de ce pe fb-ul asta sarea ca arsa cand ma uitam si eu curios ce face. Eu n-am avut niciodata facebook, viata mi-am trait-o printre straini si m-am dedicat trup si suflet unei femei usuratice pe care nu o cunosc nici dupa 20 de ani de casnicie.

Cel mai probabil a spus ca este singura, abandonata cu 4 copii...pt ca din ce vad, cel cu care ma insala e singur cu doi copii......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...