Jump to content
Betit

[Caut] Redactor pentru articole evergreen

Recommended Posts

Haha! O fi crezut ca astia care suntem mai bruneti om fi indieni, pula mea. Du-te la o firma specializata pentru treburi d'astea, sa vezi pret adevarat pentru un articol de 300 de cuvinte, cred ca esti alt vizionar prost din romanica care se asteapta din reclamele dupa blog sa faca 1k USD, ceva-n gen :))), trist.

Edited by Muppet
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ma gandeam sa fac putin misto de el pentru asta:

 

Untitled.jpg

 

dar vad in postarile anterioare ca si limba materna il doboara in mod.. napraznic.

 

Tragi-comic e si (asa-zisa)conditia:

...si corect gramatical (in ceea ce priveste gramatica, punem mai mult pret pe informatie).

 

Daca i-ar scrie cineva un articol,  care are un vocabular mai bogat si eventual foloseste ceva epitete mai putin uzuale, cred ca s-ar speria, crezand ca il injura de mama. 


Trist, la 20 ani sau cat se da ca are.. flacau in toata regula si cu creierul neted :( Cine o sa va plateasca bre pensiile?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Betit said:

Cei care au raspuns pana acum la acest topic s-au laut singuri peste picior pentru parerea lor nu ma intereseaza. In legatura cu "stundenti plinctisiti de laba", am venit aici sa te caut pe tine.

Sincer unu mai prost ca tine nu am mai vazut pe aici, cum plm sa vb asa cand  cu 2 clickuri orice copil afla cine esti si unde te gaseste,

ma prietene ai grija ce zici ca gasesti unu care de plictiseala iti da foc, iti foloseste numele in fraude, iti trimite garda acasa,  ca tu esti cel retardat om dupa rst.

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Muppet said:

Daca te-ai pus sa taci, taci, ca te-au amutit, te-ai pus pe mancat cacat si nu-ti dai seama, hai ma cu topicu la cos.. mei dreaq la pakistanezii tai. @aelius

Singurul care mananca cacat esti tu, nu ai nici o legatura cu subiectul, la fel ca ceilalti, toti vorbiti de pret si nu de ceea ce caut eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...