Jump to content
Thira

Content Writer

Recommended Posts

Se cauta:

Content writer website de stiri

Content writer website de nutritite si sport

Content writer  pentru paginile de facebook aflate in portofoliu.

PM pentru ma multe detalii sau adaugare skype: capranandramarina@outlook.com

( Exclus preturi 7-8-9-10 euro per articol ) Sa fim realisti.

Edited by Thira
Link to comment
Share on other sites

http://www.roforum.net/search/2316136/

Attention whore, bad for business

 

Nu este nimic discutabil in privat, cand cauti ceva si postezi un anunt, scrii si bugetul de care dispui, pentru a evita pierderea de timp inutila a ambelor parti.

Si eu vand rosii, dar pretul nu-l expun la taraba, il fac asa dupa om. Astea se intampla in targuri pe unde misuna ciuganii. Esti ciugan?

Spune ca vrei cu 50 de centi/1 dolar per articol, sunt flamanzi o gramada aici pe forum (fara suparare baieti).

 

Numai oameni de afaceri!

 

@Thira

Dc nu ti le scrii singur.

Vad ca asa ai postat acolo

Ma ofer eu , 40 lei zi , 10-20 articole , ma bag !

Edited by Technetium
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Am sa raspund politicos: 1: Si eu sunt o angajata la randul meu

2: Majoritatea sunt stiri regionale sunt preluate de pe mediafax etc... si modifcate ulterior postate

3: Pretul este de 1-2USD per articol sau suma stabilita saptamanal.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Thira said:

Am sa raspund politicos: 1: Si eu sunt o angajata la randul meu

2: Majoritatea sunt stiri regionale sunt preluate de pe mediafax etc... si modifcate ulterior postate

3: Pretul este de 1-2USD per articol sau suma stabilita saptamanal.

A fost greu? Dar sperati sa prindeti niste amarati pe care sa-i mulgeti, daca aia accepta 50 de centi, restul iti intra la tescherea nu?

Factura oferiti?

Edited by Technetium
Link to comment
Share on other sites

Nu speram sa prindem nimic , nu v-am jignit si nu cred ca isi au rostul asemenea cuvinte aici. Daca sunteti un hater va rog sa va abtineti.

Bineinteles ca oferim si factura  sau contract de colaborare... Sau daca suntem pe un forum  lucram  pe o ureche.

Va rugam insistent sa incetati.

Edited by Thira
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Thira said:

Nu speram sa prindem nimic , nu v-am jignit si nu cred ca isi are rostul asemenea cuvinte aici. Daca sunteti un hater va rog sa va abtineti.

Bineinteles ca oferim si factura  sau contract de colaborare... Sau daca suntem pe un forum  lucram  pe o ureche.

Va rugam insistent sa incetati.

isi au rostul asemenea cuvinte

Un cuvant, doua, adica mai multe, plural, subiect-predicat, acord, alea, alea, limba materna ca suntem content writer-i.

I'm out. Voi cautati sa faceti business pe un forum de securitate online, mai da-va-n kkt cu pseudo firma voastra. Ca tu ai venit la noi, nu noi la tine.

Edited by Technetium
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...