Jump to content
Ro.Robert

Gmail Two-step verification

Recommended Posts

Salut ! 

Pentru inceput vreau sa stiti ca e pentru prima data cand intru pe un forum de genu si vreau sa ma scuzati daca zic vreun lucru penibil . 

De curand am avut niste probleme in familie si nu mai am acces la telefonul in care aveam conectate mai multe conturi de google cu verificarea in doi pasi activa ( simul cu nr de telefon folosit a verificare este in telefon si nu am acces la el in nici-un fel). Am facut 3 cereri la google in ultima luna si nu am primit nici-un raspuns . Vreau sa intreb urmatoarele: 

- este vreo posibilitate simpla de a-mi recupera accesul la conturi fara a intra pe telefon sau a folosi nr. de tel. ?

-daca nu este nicio posibilitate simpla de a-mi recupera conturile , este posibil ca cineva sa le poate sparge cumva si sa-mi redea accesul la ele? 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, theandruala said:

In general raspund in maxim o luna.

Lasa aici nr de tel si ti-l sparge cineva.

Aparent mi-au raspuns la jumatate de ora dupa ce am scris nr de tel . Email-ul nu ma ajuta ca unde mi-au zis sa apas nu este setat nici-un link si este scris cu alb. In consecinta o sa le las un alt email si o sa astept din nou raspunsul lor . Dar tot am speranta ca se va gasi cineva sa ma ajute mai repede .

Edited by Ro.Robert
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Al_sasha said:

Nu ai cum sa obtii accesul fara telefon sau mail, mai ales cand este vorba de gmail. 

daca te referi la email-ul de backup prin "mail" am acces si nu imi este foarte folositor. Il pot folosi mai mult doar pentru a face cereri. O sa mai fac o cerere diminica ca de luni sa o poata procesa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...