Jump to content
M4T3!

Ofer 100 de euro pt ca site-ul meu sa fie trecut in Hall of Fame

Recommended Posts

Ofer pana la 100 de euro, daca cineva trece site-ul meu in Hall of Fame-ul diverselor site-uri. Ma intereseaza sa obtin un link pt SEO, din diverse site-uri, poate nu sunteti interesati sa treceti propriul site, sau poate nu aveti. Site-ul meu e ok, fara spam/warez/p0rn, din nisa sanatate/health.  

 

Aceasta suma este negociabila in functie de site, daca linkul este dofollow sau nofollow, etc.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, M4T3! said:

Ofer pana la 100 de euro, daca cineva trece site-ul meu in Hall of Fame-ul diverselor site-uri. Ma intereseaza sa obtin un link pt SEO, din diverse site-uri, poate nu sunteti interesati sa treceti propriul site, sau poate nu aveti. Site-ul meu e ok, fara spam/warez/p0rn, din nisa sanatate/health.  

 

Aceasta suma este negociabila in functie de site, daca linkul este dofollow sau nofollow, etc.

Ori 100 ori pana la 100. Pana la 100 e ca vitezele garantate la net, poate sa fie si 1 EUR.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Technetium said:

Ori 100 ori pana la 100. Pana la 100 e ca vitezele garantate la net, poate sa fie si 1 EUR.

Ai vreun site pe care sa mi l propui sau doar te bagi in seama? Am spus clar ca suma este negociabila in functie de site, suma poate sa creasca sau sa scada. Ca o medie, am ales 100, iar ca sa nu fie un titlu prea lung am zis ca ofer 100. Totul ok?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@M4T3! Nu am vandut niciodata linkuri pe blog, nici nu vand si am grija de trimiterile pe care le fac. Am doar doua site-uri in blogroll: un blogger si RST.

 

Oferta mea: un an de zile, dofollow, index, blogroll, gratis. In semn de multumire ca l-ai ajutat pe tatal meu. Nu v-am uitat, va am in lista. Daca pot sa ajut, ajut.

 

Daca esti de acord, da-mi un mesaj privat cu site-ul. Sunt sigur ca este in regula, insa vreau sa arunc o privire pe el, sa ma asigur eu.

  • Like 2
  • Upvote 12
Link to comment
Share on other sites

@Gushterul Offtopic: Da. A avut o perioada pe la inceputul anului, cand nu prea s-a simtit bine, dar acum este in regula.

 

Actualizez pe blog ce mai face, insa nu asa des ca inainte, pentru ca acum face tomografiile o data la 6 luni, nu la 3 luni ca inainte.

 

De pe la inceputul lui 2016 am eu grija de el cu cheltuielile, asa cum este si normal, sa nu-i lipseasca vitamina C si alte lucruri care-i pot prelungi viata.

 

Stateam si ma gandeam la o chestie: sunt persoane care s-au operat odata cu el, o singura data, nu de doua ori ca el si care intre timp nu mai sunt printre noi. Au urmat si ele acelasi tratament ca tata, insa, din pacate, nu a fost sa fie. Asta inseamna ca poate toate lucrurile alea pe care le-am discutat impreuna si le-am cumparat cu voi, baieti destepti, l-au ajutat sa fie in viata si acum.

 

O sa va respect toata viata pentru ce ati facut pentru el si va mai multumesc inca o data acum.

  • Like 3
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...