Jump to content
mrmihai2017

Caut website developer

Recommended Posts

  • Active Members
3 hours ago, Che said:

Scuze ca ma bag si eu, sunt curios, cat ar costa un asemenea site ?

Multumesc !

Nu sunt in masura sa fac un pret dar eu stiu sigur ca as cere plata la ora si nu as face vreo promisiune ca e gata in data de "X".  Estimez un 20.000$ lejer pentru ceva serios, sigur, intretinut etc; cu statistici in timp real, tot setul de dracii posibil necesare sa numai zic de o interfata cat mai light pentru toata maimuta.

 

Daca e insa sa ne rezumam pe exemplul oferit (anume localbitcoins) ala poate l-as scoate mult mai ieftin ca e treaba de maxim 21 de zile lucratoare + marja de eroare 5 zile.

Edited by vatman32
imi place sa editez mereu ce scriu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/26/2017 at 1:13 PM, mrmihai2017 said:

Caut developer pentru realizarea unei platforme de trading cu eccurencies (btc, ltc, pm, webmoney, si altele)

siteuri de referinta asemanatoare localbitcoin, paxful.

 

mai multe informatii pentru cei interesati, in pm.

 

sau icq 726354521

Scrieti pretul ca nu va mai suport in plm! Nu e Piata Obor aici, mai da-va-n sange!

Tu ti-ai pus mrmihai2017 si vii la noi cu proiecte de zeci de mii de coco. Ca ce? Ca ai un prieten care are un prieten care are un prieten si speri si tu sa ciupesti ceva de la hackerasii RST?

 

Detaliile le discuti pe chaturi si prin PM dupa ce descrii proiectul amanuntit si spui bugetul maxim pe care il aloci. Asa dai dovada de profesionalism si o sa fii tratat cu seriozitate si respect.

 

Invatati in plm sa lucrati si sa abordati proiectele si problemele ca d-asta sunteti toti muritori de foame si sfatosi. Numai sfatosi!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...