Jump to content
GeorgeStv

Nimic

Recommended Posts

Quote
Salut , ma numesc Stavarache George si sunt nou pe acest forum ! Stiu ca multi dintre voi nu o sa imi acorde incredere si atentie dar vin cu o ideie pentru impatimiti de pariuri care vor sa foloseasca Paypal ca metoda de plata pentru pariere .Sistemul la care m-am gandit arata in felul urmator :Creati bilet virtual pe superbet.ro cu cota intre 2.00 si 99.00 si postatil aici (printscreen sau cod bilet) alegeti miza care sa nu fie mai mica de 0.50$ si mai mare de 3$ (pentru inceput) .Plata cu miza voastra se v-a face in contul meu paypal : iar tot din acest cont vor pleca castigurile celor norocosi !Un model de pariu v-a arata asa : Cod Bilet 9991-Y1J4ZM , Miza 1$ ! Dupa primirea platii de 1$ o sa verific codul biletului si in cazul in care o sa fie castigator voi trimite Cota biletului x Miza voastra in paypal !Vreau ca orice pariu sa fie public si transparent la fel ca platile voastre si ale mele !Pentru mai multe detalii sau nelamuriri lasati un mesaj !Multumesc !

 

1196.gif

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, GeorgeStv said:

Am deschis recent acest serviciu , like-uri la cele mai bune preturi si timp de livrare rapid !

Ce parere aveti despre site .. ce ar trebuii sa mai adaug , cum vi se pare la prima vedere , preturile cum vi se par ? Multumesc !

http://vand-likeuri.eu

 

Să-ți bag căcat in păr și lui Zukerberg la fel.

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...