Jump to content
Trap

html

Recommended Posts

salutare,am si eu o rugaminte si am un paysafe de 50 de lei,vreau sa ii fac un site simplut iubitei mele in care sa ii spun ca o iubesc,chestii dragute(din cate am inteles se numesc tameplate uri) si eu sunt 0 la html si orice inseamna chestii de genul,si am nevoie de cineva sa ma ajute si din cate am inteles sunt chestii foarte simple pentru cei ce stiu.imi cer scuze daca am postat in sectiunea gresita,nu sunt tepar dar nici nu vreau sa imi iau teapa,presupun ca putem rezolva cumva daca este cineva interesat

Link to comment
Share on other sites

De ce nu ii iei un buchet de trandafiri si ii spui direct in fata ca o iubesti? sau mai bine, ii dovedesti asta prin faptele tale ?

Mi se pare un gest de martalog  ceea ce vrei sa faci, pe urma te plangi ca te inseala sau te paraseste si incepi sa cauti pe forum ghidul pdf-cum-sa-abordezi-pe-facebook/

greu sa cred ca esti atat de prost dar de la generatia de azi te poti astepta la orice :))

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Trap said:

salutare,am si eu o rugaminte si am un paysafe de 50 de lei,vreau sa ii fac un site simplut iubitei mele in care sa ii spun ca o iubesc,chestii dragute(din cate am inteles se numesc tameplate uri) si eu sunt 0 la html si orice inseamna chestii de genul,si am nevoie de cineva sa ma ajute si din cate am inteles sunt chestii foarte simple pentru cei ce stiu.imi cer scuze daca am postat in sectiunea gresita,nu sunt tepar dar nici nu vreau sa imi iau teapa,presupun ca putem rezolva cumva daca este cineva interesat

 

Femeia apreciaza si un baiat cult, citit, care o poate stimula si intelectual. Nu multe vor tolera analfabetii. Vezi oferta de aici:

 

 

Link to comment
Share on other sites

mi-am dat seama si eu ca asa am parut exact cum scrii tu acolo:))) adica iti dau dreptate dar nu e vb de asta,noi doi ne-am facut multe cadouri de flori nu mai spun ca numai eu stiu cati bani am dat pe buchete de 100 de trandafiri si tot felul de inele,lantisoare,bratari,dar nu toate femeile/fetele sunt impresionate de chestii scumpe si stii si tu,eu nu vreau sa ii demonstrez prin asta ca o iubesc,vreau doar sa fie ceva dragut si mi-a venit astazi ideea asta pentru ca am mai vazut undeva si stiu sigur ca i-ar placea

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Trap said:

nu o sa dau enter pentru ca stiu ca este o gluma proasta,nu inteleg oamenii de genul tau

Vorbesti exact ca unul care a dat enter.

You're a faggot now.

 

Poti sa iei un domeniu cu numele ei,gasesti si cu 1-2$,hostezi undeva gratis,instalezi wordpresul,stai 2 ore si-i faci un mesaj,apoi de aia 50 de lei bei o bere.Oricum cand o sa-i dai linkul,o sa-i apara tot linkul dat de brdan18,caci asa functioneaza karma internetului.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cadourile nu inseamna mare lucru intr-o relatie, cel putin cele materiale. Traiti expriente noi impreuna, vizitati locuri noi etc. Asa o sa formati o legatura stransa, nu printr-un schimb de cadouri. Si pe langa asta, ia initiativa, fii hotarat si sigur pe tine. Mentine-i atentia si curiozitatea, n-o lasa sa se plictiseasca. Asta e doar parerea mea.

  • Thanks 1
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...