Jump to content
Guest Nemessis

Am revenit

Recommended Posts

Guest Nemessis

Reclamati baieti, reclamati. Chiar are cineva proasta impresie ca ni se falfaie de un hosting inchis? Copilasi stati cuminti in banca voastra.

Motivele inchiderii rstzone.org sunt urmatoarele:

Hostingul rstzone cumparat de la godaddy a fost oprit pentru ca nu am respectat regulile impuse de catre ei.

Nu mai aveam datele de logare ale domeniului si nu am putut sa updatam ns-urile pe domeniul rstzone.org.

Cei care mananca cacat ca ne-a inchis SRI sau ca am fost sparti ne pot suge de cuc la orice ora ca nu ne suparam.

Copilasi haceri si dragalasi, am o vorba pentru voi: nu orice cartof ajunge star chips si nu orice ratat analfabet poate sa ne sparga site-ul. Renuntati la idee si la aberatii pentru ca deveniti mai penibili chiar si decat parintii vostrii muritori de foame.

Muie

Link to comment
Share on other sites

oaaah bine am revenit!

Mi-a prins bine vacanta, m-am apucat de invatat...

Apropo am vazut istoria despre lamerii care "au picat" rstzone pe hackpedia. Acu... de ce nu mai exista hackpedia? Sau compurile de la servici is toate pe DC de nu pot intra acolo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...