Jump to content
darius1995

Cum sa fac ?

Recommended Posts

 

11 minutes ago, theeternalwanderer said:

Videochat  - daca te-ai nascut in 1995 atunci ai peste 18, desi s-ar putea sa ai o intelegere libertina a termenului "adolescent"

 

@theandruala great minds think of videochat! ha ha

 

12 minutes ago, theandruala said:

Videochat.

=]]]]] ba fara misto.

si '95 nu reprezinta data mea de nastere.

Edited by darius1995
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, theandruala said:

A spus cineva ca facem misto?

Daca nu te duce mintea, si spui ca vrei "minim 50$", ce ai vrea?crezi ca ti se ofera somaj aici?

La munk nu la intins mana.

Bine fratioare  ramai tu acolo cu Ceasca . Vad ka o dam kakolareste e klara triaba.

Edited by darius1995
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, theeternalwanderer said:

@darius1995 facem o cheta de $50 daca rescrii asta corect - "Bine fratioare , ramai tu acolo cu Ceasca . Vad ka o dam kakolareste e klara triaba."

Am spus eu ca sunt Eminescu sau ce ? Doar i-am spus ca scrie cu 'k' ca un cocalar. =] 

Si cu asta am terminat discutia...cel putin cred ca nu isi are rostul aceasta discutie. 

Link to comment
Share on other sites

Parerea mea, decat sa iti pierzi timpul si energia facand niste maruntis la varsta asta, cand totusi nu esti pe cont propriu(cred), mai bine ti-ai folosi timpul ca sa inveti cat mai multe lucruri, si mai tarziu o sa ai banii asigurati.

La varsta ta, e mai recomandat sa iti dezvolti mintea, in caz contrar, risti sa ajungi sa lucrezi pe bani de cafele toata viata, poate chiar pentru cei care au pus accent pe invatat in loc de facut bani de mici.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ok ok, lasand glumele deoparte ai cerut o modalitate sigura si rapida de a face bani ca adolescent - sarbatorile se apropie, pune-te pe invatat colinde si uraturi si cand vine sezonul faci un ban cinstit (dar neimpozabil). Daca poti sa zdrangani dintr-o chitara sau un instrument semi-muzical si mai bine. Te aduni cu cativa colegi de halta/scoala/cartier si "go forth and conquer".

 

PONT - nu mergeti in cartiere, ci in zonele rezidentiale cu case - da, veti fi latrati, dar per total faceti mai multi bani pentru mai putin efort.

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, theeternalwanderer said:

Ok ok, lasand glumele deoparte ai cerut o modalitate sigura si rapida de a face bani ca adolescent - sarbatorile se apropie, pune-te pe invatat colinde si uraturi si cand vine sezonul faci un ban cinstit (dar neimpozabil). Daca poti sa zdrangani dintr-o chitara sau un instrument semi-muzical si mai bine. Te aduni cu cativa colegi de halta/scoala/cartier si "go forth and conquer".

 

PONT - nu mergeti in cartiere, ci in zonele rezidentiale cu case - da, veti fi latrati, dar per total faceti mai multi bani pentru mai putin efort.

 

 

Asta trebuie trecuta la tutoriale :))) 

ON: Era un tip pe forum care cauta oameni sa ii urce filme pe site .Vorbeste cu el poate ajungeti la o colaborare .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...