Jump to content
ghiocel30

Grup Facebook

Recommended Posts

Buna seara.Exista vreo posibilitate fiabila de a adauga membri intr-un grup care nu sant prieteni cu tine fara sa fi depistat?

Am incercat asta cu un script chiar de la Google si am fost blocat 6 zile de Facebook (erau in lista mea de prieteni)Ma intereseaza doar cei care nu sant in lista mea dar pot procura datele lor  (id) etc..Platesc daca cineva ma ajuta....Metode sant pe Youtube o gramada dar nu ma risc..Va multumesc..Mentionez ca nu vreau sa fac asta pentru a obtine ceva ilegal..Va rog fara comentarii rautacioase.

Link to comment
Share on other sites

Poti incerca sa-i adaugi folosind mailurile lor(din cate imi amintesc, mai de mult, cel invitat primea un email cu un link pe care sa intre si implicit sa accepte invitatia in grup, imi inchipui ca ar trebui sa fie ceva mai relaxat in comparatie cu adaugatul din site,tinand cont de faptul ca implica acceptul celuilalt user). Nu am testat si nu stiu daca si ce limite sunt :)

 

*OFFTOPIC: Pentru cei interesati, mai multe despre ce zicea  @yoyois  aici: https://research.fb.com/wp-content/uploads/2017/05/63-ivd-camera-ready-sp17.pdf

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...