Jump to content
madalinnt

Acces Icloud DOAR cu e-mailul

Recommended Posts

Salut tuturor. Incerc sa accesez Icloud-ul fostei sotii(online de la PC),avand doar userul de Icloud(fara password) si  acces la adresa de e-mail(deplin) .Exista vreo metoda de a reseta parola prin e-mail,fara a introduce numarul de telefon ?(Nu am acces la telefonul ei sa pot citi codul primit prin mesaj) .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da. Mergi la judecatorie, ceri divort si partaj si revendici aifonu.Astepti sfarsitul procesului, si daca ai noroc sa ti-l dea instanta, incerci sa convingi fosta sotie sa-ti dea divaisul. Daca nu vrea.... executare silita, si te rogi la alah, jesus, sfanta treime, tutankamon si reptilieni sa nu o duca capu sa zica ca l-a pierdut. :)))))))))))))))))))))

Edited by Sithalkes
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sithalkes said:

Da. Mergi la judecatorie, ceri divort si partaj si revendici aifonu.Astepti sfarsitul procesului, si daca ai noroc sa ti-l dea instanta, incerci sa convingi fosta sotie sa-ti dea divaisul. Daca nu vrea.... executare silita, si te rogi la alah, jesus, sfanta treime, tutankamon si reptilieni sa nu o duca capu sa zica ca l-a pierdut. :)))))))))))))))))))))

Cum ar putea un judecator de la noi sa-i dea, ( nu in cazul de fata, ci in general vorbind ) acces la icloudul cuiva ?

 

Imi aduc aminte de o stire din trecut cand in tel. (iphone) unui terorist din America, politia si fbi-ul aveau suspiciuni intemeiate ca s-ar afla date despre atentat, iar detinatorul acestuia fusese impuscat, iar cei de la apple au refuzat cererea instantei, chiar daca s-a facut la nivel national valva iar instanta decisese acest lucru.

nu mai stiu exact daca aceasta e stirea sau nu, se poate cauta pe google https://www.tripwire.com/state-of-security/government/a-timeline-of-the-apple-fbi-iphone-controversy/

 

Presupunem prin absurd si de s-ar putea, Pulea Spataru' iti da la noi acces, si oficial. = ))))))))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, madalinnt said:

Salut tuturor. Incerc sa accesez Icloud-ul fostei sotii(online de la PC),avand doar userul de Icloud(fara password) si  acces la adresa de e-mail(deplin) .Exista vreo metoda de a reseta parola prin e-mail,fara a introduce numarul de telefon ?(Nu am acces la telefonul ei sa pot citi codul primit prin mesaj) .

 

Daca te numesti Madalin, incearca parola la iCloud “madalinsugepula”. Daca merge dai de baut.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 05.11.2017 at 2:43 PM, gogusan said:

DNA-ul isi cumpara all inclusive de la cellebrite

 

http://www.grupul.ro/wp-content/uploads/2017/10/Caiet_sarcini_IT_softuri_DNA.pdf

observi corespondenta dintre reactii si optiunea angajarii politice/"ordin de zi" a celor ce tin sa faca publica optiunea prin like/downvote/upvote/thanks ?

intreb , caci postind aici pe acest topic, o vajnica constiinta civica, facuta la apelul bocancilor, apasata de epoleti, a simtit nevoia sa-mi adreseze primul PM, primit pe acest forum, "Ce pizda ma-tii  imi dai - la postari ? suferi ? "....  ii voi da un raspuns pe care sigur nu-l va intelege

 

 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 05.11.2017 at 3:54 PM, QuoVadis said:

 

Daca te numesti Madalin, incearca parola la iCloud “madalinsugepula”. Daca merge dai de baut.

Nu a mers ,dar imi pot baga p.U-la in toti copiii ma-tii dupa ce ti-o bag tie in anus mai intai. Mai panarama dracului dar tu cu mine ai vorbe de "baietas" doar ca sa te afli in treaba?Mirosi a mucegai,saracie si a teroarea din copilaria ta de la distanta.Asa te mai dai cocos aici si in realitate traversezi strada cand te ia unul in privire.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, madalinnt said:

Nu a mers ,dar imi pot baga p.U-la in toti copiii ma-tii dupa ce ti-o bag tie in anus mai intai. Mai panarama dracului dar tu cu mine ai vorbe de "baietas" doar ca sa te afli in treaba?Mirosi a mucegai,saracie si a teroarea din copilaria ta de la distanta.Asa te mai dai cocos aici si in realitate traversezi strada cand te ia unul in privire.

Spuse el fioros in timp ce incerca sa sparga contul fostei sotii. Ti-as atrage atentia ca ce incerci sa faci este ilegal, dar am impresia ca nu este teritoriu necunoscut pentru tine - nu-i asa, Stefan? 

 

In alta ordine de idei, a observat cineva ce orientare homosexuala au injuraturile in Romana?

Edited by theeternalwanderer
  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, theeternalwanderer said:

Spuse el fioros in timp ce incerca sa sparga contul fostei sotii. Ti-as atrage atentia ca ce incerci sa faci este ilegal, dar am impresia ca nu este teritoriu necunoscut pentru tine - nu-i asa, Stefan? 

 

In alta ordine de idei, a observat cineva ce orientare homosexuala au injuraturile in Romana?

 

Ce sa faca si aia, saraca, daca astuia ii plac baietii.. si-a cautat si ea pe altul ca, deh, beauty fades - dumb is forever. :-??

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, madalinnt said:

**Nu a mers** ,dar imi pot baga p.U-la in toti copiii ma-tii dupa ce ti-o bag tie in anus mai intai. Mai panarama dracului dar tu cu mine ai vorbe de "baietas" doar ca sa te afli in treaba?Mirosi a mucegai,saracie si a teroarea din copilaria ta de la distanta.Asa te mai dai cocos aici si in realitate traversezi strada cand te ia unul in privire.

Realizezi cât de prost ești dacă ai încercat-o? 

Edited by theandruala
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, gutui said:

o simpla remarca, e ostentativ sindromul curtea frantei, in mod bizar extrapolat la reprezentarea in mentalul colectiv al suporterilor neconditionati de logica, ai binomului si extrem de interesant in modul in care se manifesta in replicile date aici ... si nu numai.

relevarea fracturii logice intre actiunile big brother aka binom si norma morala comuna, mobilizeaza prozeliti in cruciade frenetice de downvote care transced topicul.

simpla evocare a unei realitat care aduce atingere "imaculatului" delir care sta la baza perceptiei prozelitilor, naste fervoare si agresivitate.

la fel, dincolo de tagada, apar "coalitii " unde Nagy Pista/Fanny Grossman si Paianjenul nu se mai incurca in amanuntul ca sint una si aceiasi persoana in date de stare civila... jenant si dezolant...

 

Esti nebun de legat... cum plm ai gasit forumul asta? sper sa-ti ramana o gutuie-n gat :mellow:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, spider said:

 

Esti nebun de legat... cum plm ai gasit forumul asta? sper sa-ti ramana o gutuie-n gat :mellow:

sa nu uitam ca "dansul" nostru, a inceput de la o imagine postata de tine, cu adolescenti ce mimau felatia la un bal al bobocilor. incercai sa politizezi aceasta intimplare grotesca... psd era de vina... evident, la cluj...

apoi, ai fost deranjat de citeva postari care credeai ca aduc atingere dna si/sau sri.

ai simtit nevoia sa ma injuri intr-un mesaj privat...
"Ce pizda ma-tii  imi dai - la postari ? suferi ? " atita ai putut. atita ai si facut. in cascada au venit reactii de la inca 3 useri care pe parcursul activitatii lor, impreuna cu tine, au ca si scop unic, upvote-ul intre voi, down voteul in haita, impotriva celor ce va deranjeaza.

intimplator, toti aveti aceleasi marote.

acum, recunosc,  doza mea de nebunie la betie, mi-o asum si o  savurez in fiecare clipa, intrebarea e, tu ce faci cu ticalosia ta? iti stimuleaza secretia de dopamina? daca da, felicitari, bun venit in rindul psihopatilor!

iti explica stefan cel mare cum e cu dopamina, ca el e pe inhibitori :D

 

 

Edited by gutui
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

On 10.11.2017 at 10:59 PM, spider said:

Esti un retardat cum rar am vazut, nu are rost sa-mi bat capu' cu tine. polonic varianta masculina.

wNEJFAy.png - foloseste-l cu incredere.

copile, imi cer scuze ca nu ma pot cobori in morcila ta si a celuilalt profil pe care-l folosesti, Stefan-cel-Mare

probabil ai nevoie de ceva care sa iti stimuleze secretia de dopamina... ma lasa rece downvote-ul tau, n-am nimic de dovedit, nimanui.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...