Jump to content
Zatarra

Investitii in Cryptocurrencies

Recommended Posts

39 minutes ago, RFR said:

investitile in asa ceva nu-s pt. oricine, trebuie sa ai cate ceva in cap si ceva si prin buzunare.

Eu sunt si sarac si prost! Ce sa fac? Dar am o mare calitate: prind greu si uit repede. Imi dau si eu cu parerea din ce aud pe la altii, baieti mai mari.

 

Bag de seama ca tu ai un mare defect: iti bate inima.

 

mersi @adicode, nici eu nu te-am uitat, stai linistit. Vorba aia te am de pisoi si uite cum te porti.

Edited by Technetium
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, crocodile46 said:

salutare !

Am 100E si vreau sa ii investesc in Cryptocurrencies. Ce imi recomandat sa cumpar ?

Ma gandeam sa investesc 25E in 4 monede.

Sfaturi ?

Investeste in paine. Dupa ce se invecheste o vinzi la biserica. Si intr-un final tot la tine ajunge. E o afacere profitabila. Nimic nu se pierde, totul se transforma.

 

Ai citit thread-ul asta cu atentie inainte sa intrebi ca un idiot cretin ratat ce esti? Ai postat bold-uit acelasi kkt de 4 ori. Mori in saracie!!!

 

Un thread super ok, unde s-a discutat matur, pana ati aparut voi, 3-4 zdipe sa futeti meciul.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Technetium said:

Investeste in paine. Dupa ce se invecheste o vinzi la biserica. Si intr-un final tot la tine ajunge. E o afacere profitabila. Nimic nu se pierde, totul se transforma.

 

Ai citit thread-ul asta cu atentie inainte sa intrebi ca un idiot cretin ratat ce esti? Ai postat bold-uit acelasi kkt de 4 ori. Mori in saracie!!!

 

Un thread super ok, unde s-a discutat matur, pana ati aparut voi, 3-4 zdipe sa futeti meciul.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Technetium said:

Investeste in paine. Dupa ce se invecheste o vinzi la biserica. Si intr-un final tot la tine ajunge. E o afacere profitabila. Nimic nu se pierde, totul se transforma.

 

Ai citit thread-ul asta cu atentie inainte sa intrebi ca un idiot cretin ratat ce esti? Ai postat bold-uit acelasi kkt de 4 ori. Mori in saracie!!!

 

Un thread super ok, unde s-a discutat matur, pana ati aparut voi, 3-4 zdipe sa futeti meciul.

mami tau nu vrea ? de paine e vb...am si branza daca vrea.

Am rugat pe chat un admin sa stearga postarile dar nimic.

"un idiot cretin ratat ce esti? Mori in saracie!!! " rog un admin sa ia atitudine....

asa limbaj ..asa iq

 

Link to comment
Share on other sites

@QuoVadis am citit si eu ieri seara, multumim pentru stire. Ce parere aveti despre KodakCoin? Posibil sa creasca iar BTC? :)

 

Posibil Verge sa devina noul darknet coin in viitorul apropiat?

 

@Zatarra @mov_0ah_01

 

Cineva cu Davor pe aici? Vreau doar sa stiu ce parere aveti, desi m-am bagat, nu cred in ei sau in altii cum sunt Bitconnect. Vreau doar sa vad ce se intampla, chiar daca miroase a schema ponzi.

Edited by Technetium
Link to comment
Share on other sites

On 08/01/2018 at 5:33 PM, mov_0ah_01 said:

greu de explicat :), lene, etc..

 

Astazi a fost o corectie, au scazut toate(trebuia sa cumperi la dip daca aveai bani), isi revin imediat mai puternic.

Intre timp, bittrex/binance si-au inchis portile nu mai primesc useri noi (de ceva vreme).

Voi dormiti in continuare pe aici, ZzzZZzzzzzZZZzz.

am cumparat si eu btc astazi :-D

 

ma gandesc sa fac pump and dump cu ei pana pe 19-20 si apoi sa tin btc

 

https://www.coindesk.com/weathering-altcoin-shitstorm-investing-next-one/

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kutiman said:

Misca-te bai nene la alta taraba si lasa-ne .. :) 


Era intrebare legitima pentru ca nu toata lumea stie de grupuri organizate specific pentru asa ceva, fie ca sunt pe WhatsApp/Telegram/Wickr, fie ca sunt pe onioane, pe ce platforme opereaza, cum sunt organizati, etc. Dupa cum ai spus tu poate fi interpretat ca faci p&d de unul singur ceea ce nu cred ca e cazul (i.e. nu esti ceva personalitate care poate asa ceva de unul singur).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, QuoVadis said:


Era intrebare legitima pentru ca nu toata lumea stie de grupuri organizate specific pentru asa ceva, fie ca sunt pe WhatsApp/Telegram/Wickr, fie ca sunt pe onioane, pe ce platforme opereaza, cum sunt organizati, etc. Dupa cum ai spus tu poate fi interpretat ca faci p&d de unul singur ceea ce nu cred ca e cazul (i.e. nu esti ceva personalitate care poate asa ceva de unul singur).

Sunt foarte multi pe aici, sufera de vedetism. Dar ei sunt niste bieti adepti ai curentului semidoct, stiu ei ceva sau au auzit, dar nu tot.

Sunt ei, mirobolantii si noi, pulimea, muritorii de rand.

 

@QuoVadis poti sa-mi faci ceva recomandari? onion/telegram/wickr, fara whatsapp. Doar informatia/adresa ma intereseaza. PM, te rog.

Edited by Technetium
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Technetium said:

Sunt foarte multi pe aici, sufera de vedetism. Dar ei sunt niste bieti adepti ai curentului semidoct, stiu ei ceva sau au auzit, dar nu tot.

Sunt ei mirobolantii si noi, pulimea, muritorii de rand.

 

@QuoVadis poti sa-mi faci ceva recomandari? onion/telegram/wickr, fara whatsapp. Doar informatia/adresa ma intereseaza. PM, te rog.

pff ce pizda esti. am crezut ca faci pe desteptul, am gresit, so get over it. cauta pe google "telegram pump and dump" si ai sa descoperi mai multe. 

dar observ ca pe desteptul faci oricum by default, so iti recomand mai intai sa ii ceri mamei tale bani si apoi apuca-te de p&d. vezi sa nu-i pierzi ca-ti iei omor acasa :))

Edited by kutiman
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kutiman said:

pff ce pizda esti. am crezut ca faci pe desteptul, am gresit, so get over it. cauta pe google "telegram pump and dump" si ai sa descoperi mai multe. 

dar observ ca pe desteptul faci oricum by default, so iti recomand mai intai sa ii ceri mamei tale bani si apoi apuca-te de p&d

Cat sa-i cer? Si cum procedez pe urma? Iau BTC cum ai facut tu si pe urma fac pump and dump? Sau fac pump and dump inainte pe Telegram si pe urma iau BTC?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...