Jump to content
Zatarra

Investitii in Cryptocurrencies

Recommended Posts

2 hours ago, p3tru said:

Doar ca advice; cateva site-uri cat de cat ok de investit in cryptocurrencies?

sau ma pot lua dupa clasificarea de pe coinmarketcap?

 

Daca nu esti in Babuinland vezi de gdax de la coinbase. Poloniex pentru margin trading.

Edited by QuoVadis
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, ZeroDoi said:

Cumpar BTC !!! 

 

update// a incercat cineva bancomatul bitcoinromania de la piata unirii ? aveti idee daca se poate cumpara de acolo si sume mai mari gen 5k euro ? 

"daca se pot cumpara sume"

 

comisionul era de ~10%

tranzactiile pot fi facute doar in timpul programului

se poate plati si cu cardul pana in 2500 ron

pe sait arata si zice ceva, la ATM e cu totul altceva

serviciul e romanesc si de mare kkt

la suport iti inchid telefonul in nas sau nu raspund

 

Poate vrei sa devii partener cu ei, platesti 7500 de coco si devii partener cu 2 soareci mirobolanti cu geci d-alea lucioase. Unu e cu caramida in buzunar sa nu-l sufle vantu'.

 

sa le-o dau la nara si lor si la gatehub si la btcxchange

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, adicode said:

O intrebare, iesi profitabil cu serviciile de cloud mining?

Profit fac cei ce investesc sau au prins trenul si "joaca" serios.

@gogusan poate vrea sa-ti dea mai multe detalii, ca el foloseste serviciile lui Iserdo.

 

BTW, ceva lupi de pe DK mai sunt pe aici?

Edited by Technetium
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Technetium said:

Profitul serios fac cei ce investesc sau au prins trenul si "joaca" serios.

@gogusan poate vrea sa-ti dea mai multe detalii, ca el foloseste serviciile lui Iserdo.

 

BTW, ceva lupi de pe DK mai sunt pe aici?

Am vazut recent ca sunt cateva site-uri care ofera 10gh/s undeva la 7-10 $. Daca ai cumpara sa zicem 100 gh/s, ai scoate macar profit dublu?

Link to comment
Share on other sites

a 2 a lumanare cu support de buy deci zic eu ca suntem in buyzone dar mai asteptam oleaca sa dea semne clare RSI care e deja pe oversold si o ia invers

 

uitasem sa va dau motivul sau unul din motivele de baza ale miscarii pietei: https://www.reuters.com/article/us-china-bitcoin/pboc-official-says-chinas-centralized-virtual-currency-trade-needs-to-end-source-idUSKBN1F50FZ?utm_campaign=trueAnthem:+Trending+Content&utm_content=5a5d999204d3010368f4789b&utm_medium=trueAnthem&utm_source=twitter

Edited by gogusan
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Technetium said:

Le folosesti tu si-ti merge bine? Din experienta personala nu i le recomand. Daca eu mi-am luat-o sus sa nu si-o ia si el.

Da, le folosesc, de asta si intreb. Poti sa expui un motiv pentru care nu le recomanzi? Daca nu e prea personal desigur. Mersi :)

Edited by ManutaDeAur
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, ManutaDeAur said:

Da, le folosesc, de asta si intreb. Poti sa expui un motiv pentru care nu le recomanzi? Daca nu e prea personal desigur. Mersi :)

Changelly si btcxchange, comisioane mari, cei de la changelly o dau deja inspre teapa/scam.

Gatehub au fost sparti (e anunt oficial la ei pe blog, 5 mil de coco) +  am o tranzactie catre ei care nu mi-a mai aparut in cont de foaaarte mult timp, iar la support nu raspunde nimeni de luni de zile + cica este/era wallet official Ripple (de pe ripple.com au scos Gatehub wallet oficial, au scos chiar si ghid-ul de la Buy Ripple Gatehub, a ramas doar pe rippletrade.com) + prieteni/cunostinte care au trimis BTC/ETH si nu ii au in cont, altii care i-au transferat intr-un alt wallet, dar n-au mai ajuns, iar netu' geme in legatura cu Gatehub.

 

Pe urma m-am interesat, au o echipa care nu face fata volumului mare de inregistrari/probleme/tichete si un CEO care arata ca Byte-ul :)). Plm, m-am resemnat oarecum, singura data cand nu m-am documentat pentru ca recomandau pe ripple.com-ul plii mele si am muscat-o.

 

Eu zic sa fii neprost si sa nu faci ca mine ca D-zeu nu bate cu bota.

 

Poate cand tranzactionezi 30-100 $ e totul in regula, ce sa zic.

 

Iar pentru cei care se bat cu boltarul in piept ca ei stiu, ca ei fac, ca ei dreg. Ca ei au folosit si e totul in regula. Folositi-i! Cine va opreste? Puteti sa rulati miliarde prin ei. Pe cine intereseaza?

Edited by Technetium
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, stresulicy said:

am facut un depozit in $ pe btcxchange.com au intrat abia azi dupa 10 zile de asteptare, transferurile in RON dureaza cateva ore insa la sume mari se plateste mult peste pretul pietei daca vreti sa achizitionati BTC.

Daca ai fi citit cealalta pagina...asta e, ai invatat pe pielea ta, acum ai experienta :) .

 

edit:

Ce plm se intampla cu piata crypto? Stie cineva ceva concret? @mov_0ah_01 @Zatarra @gogusan

Edited by Technetium
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, BiosHell said:

Ce sa se intample...toate monezile se tranzactioneaza in btc si scad in functie de valoarea lui ,asa se duc toate monezile in cap...moment  bun de investit.B)

Si daca ai ETH ce plm faci? Da-l in sange de BTC!

 

Ce bot de trading mai smecher stiti?

 

 

Gata, ma culc ca nu mai pot! Sa ma culc cu ma-sa lu' Nakamoto!

 

 

Edited by Technetium
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...