Jump to content
Matthew

Caut pe cineva sa imi faca un script

Recommended Posts

Salut,

 

caut pe cineva sa imi faca un script in ce limbaj vrea el, contracost. Am facut eu o parte in Python dar nu ii dau de cap sa il termin. Sunt sigur ca e ceva basic, trebuie stocate niste valori in niste liste/dictionare si comparate mereu intre ele.

 

Dati-mi PM cu o adresa de contact (FB, Skype, Telegram).

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2017 at 4:45 PM, MrGrj said:

Da-mi skype pe PM si te ajut eu in Py

Sa nu fii suparat bre :), eu nu-s suparat deloc pe tine, dar stau dupa tine de o luna si 2 saptamani sa faci scriptul. Chiar ma bucuram ca m-a contactat user cu reputatie. Te-am si platit inainte, si ti-am dat si mai mult decat ai cerut doar sa il faci. Din pula promptitutdine, din pula functionalitate. :)) Mereu cand vorbim zici ca il faci. Ai zis ca sambata (ieri) il faci si nici urma de tine pe Skype. Daca esti asa ocupat nu ar fi trebuit sa iei proiectul de la bun inceput.

Deci il faci azi? Daca da, fa-l te rog. Daca nu, zi-mi sa iti dau paypal/wallet/iban sa imi dai banii inapoi si o sa lucrez cu altcineva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
9 hours ago, Matthew said:

Sa nu fii suparat bre :), eu nu-s suparat deloc pe tine, dar stau dupa tine de o luna si 2 saptamani sa faci scriptul. Chiar ma bucuram ca m-a contactat user cu reputatie. Te-am si platit inainte, si ti-am dat si mai mult decat ai cerut doar sa il faci. Din pula promptitutdine, din pula functionalitate. :)) Mereu cand vorbim zici ca il faci. Ai zis ca sambata (ieri) il faci si nici urma de tine pe Skype. Daca esti asa ocupat nu ar fi trebuit sa iei proiectul de la bun inceput.

Deci il faci azi? Daca da, fa-l te rog. Daca nu, zi-mi sa iti dau paypal/wallet/iban sa imi dai banii inapoi si o sa lucrez cu altcineva.

Ba, nu fi pizda. Si stiu ca nu esti suparat ca nu ai de ce. Eu ti-am zis de la inceput ca stau prost cu timpul. Asta unu la mana. Doi, scriptul il ai si e functional, doar ca trebuie retusat un pic, asa ca nu te plange ca nu primisi nimic, ca acum pun mafia aeliusiana pe tine. Stiu ca am zis ca intru ieri, da' nu avui timp. Il fac acu'.

 

Data viitoare nu mai veni sa te plangi aici :) Ca nu-i frumos. Zic si eu.

 

//EDIT: M-am razgandit. Te-astept cu walletu' pe Skype / PM. Daca ai timp sa postezi (te plangi) pe forum ai timp sa gasesti si pe altu'. No offence ;):* 

 

Pwp @aelius 

Edited by MrGrj
Link to comment
Share on other sites

Ti-am trimis wallet-ul pe Skype

 

Ce mi-ai dat tu, este functional 25% (pot proba oricand), pe mine nu ma ajuta deloc (nu am ce sa fac cu el). Am cerut o chestie, am primit altceva, a ramas ca il termini si m-ai tot amanat. Nu e vorba de niste retusuri, e vorba de functionalitatea lui.

 

Daca este altcineva interesat, anuntul ramane in picioare.

 

Edit: sper ca nu te ai suparat :) te astept la o mema pe chat

Edited by Matthew
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...