Jump to content
Jonnytest

da

Recommended Posts

 
1 hour ago, Jonnytest said:

cu informatii cat mai concrete si bine explicate pentru toate filmele si serialele postate !

Descriere:
The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) este doar unul din colectia noastra de filme in limba romana, pentru mai multe filme te poti uita in partea dreapta la sectiunea cu filme subtitrate, iar daca ai ceva probleme cu vizionarea acestui video "The Nut Job 2: Nutty by Nature (2017) online subtitrat in romana" te rog sa raportezi filmul in sectiunea report!
 
 
Adica ce informatii concrete? Nu ai descriere, nu ai tipul filmului, nu ai niste stele sa stie omul daca filmul se merita.
 
 
2. Te dreq cu pop-up. Tre sa fii geniu sa navighezi pe site-ul tau. 9/10 clickuri deschid un popul sau un redirect sau un fake play-button. Calitatea video e 9.5/10, interfata grafica e 1/10, intoxicata cu ads si popups.
PS: Eu nu as folosi site-ul.
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cum poti sa zici "pe care le puteti viziona foarte simplu si foarte usor"   .. numa' cand am dat un click mi s-au deschis '17' reclame.

Trebuie sa fii constient ca dispare cheful utilizatorului sa mai urmareasca un film atunci cand trebuie sa treaca prin atatea reclame, vorba lui yoyois - "Tre sa fii geniu sa navighezi pe site-ul tau

Link to comment
Share on other sites

Ba, io am gasit doar cele de mai jos. Dupa blocat apar popup-uri dar se inchid singure si e relativ ok. Merge filmul sa mearga on-click, dupa cateva refresh-uri, pe langa asteptat cele 60 secunde pentru "update VLC".

 

Iti recomand calduros un s-o fut pe ma-ta, daca tu crezi ca cineva o sa se uite pe bune la filme pe site-ul tau de cacat.

 

TdepQF9.png

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...