Jump to content
Nytro

Cum arată Eveline Cismaru, tânăra care a spart...

Recommended Posts

2 minutes ago, MIKE.01 said:

La fel cum tu in calitate de ce vrei(sa nu zic altceva) faci profilul psihologic al unei persoane din poze si eu imi rezerv dreptul sa spun despre voi toti astia care sunteti cu gura mare pe aici si aveti mereu ceva de comentat la orice chestie fie ea buna sau rea ca nu suneti altceva decat niste bagatori de seama carora le lipsesc destul de multe.Printre altele daca analizezi comentarile de mai sus o sa va dati seama ca nici intre voi nu va intelegeti si fiecare are parerea lui despre dudia asta.Asta, si faptul ca mereu gasiti sa comenatati aiurea denota ca sunteti niste oameni slab pregatiti din toate punctele de vedere care nu prea sunteti luati in seama de cei din jur si gasiti internetul un loc unde sa bombardati omenii cu prostie.Stiu ca acum o sa va ofensati si o sa injurati, dar la ce pot sa ma astept?! asta este nivelul.

 

P.S. femeia aia, asa cum crede ea isi etaleaza frumuseta in poze, asa si noi ne etalam intelepciunea si inteligenta prin ce spunem

Tu chiar ti-ai etalat inteligenta acum, felicitari, treci la loc in banca!

 

P.S (ca vad ca iti place cu P.S, suna cult probabil pentru tine... :-??):  ai dreptate, p-aici se invart oameni slab pregatiti care nu sunt luati in seama de cei din jur, norocul nostru e cand mai apare unul ca tine sa ne lumineze!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MIKE.01 said:

La fel cum tu in calitate de ce vrei(sa nu zic altceva) faci profilul psihologic al unei persoane din poze si eu imi rezerv dreptul sa spun despre voi toti astia care sunteti cu gura mare pe aici si aveti mereu ceva de comentat la orice chestie fie ea buna sau rea ca nu suneti altceva decat niste bagatori de seama carora le lipsesc destul de multe.Printre altele daca analizezi comentarile de mai sus o sa va dati seama ca nici intre voi nu va intelegeti si fiecare are parerea lui despre dudia asta.Asta, si faptul ca mereu gasiti sa comenatati aiurea denota ca sunteti niste oameni slab pregatiti din toate punctele de vedere care nu prea sunteti luati in seama de cei din jur si gasiti internetul un loc unde sa bombardati omenii cu prostie.Stiu ca acum o sa va ofensati si o sa injurati, dar la ce pot sa ma astept?! asta este nivelul.

 

P.S. femeia aia, asa cum crede ea isi etaleaza frumuseta in poze, asa si noi ne etalam intelepciunea si inteligenta prin ce spunem

batrine ai chiulit de la scoala :) , instructorul trebuie sa iti fi spus ca schimbarea topicului, atacind pe emitentul asertiunii ce iti este neconfortabila tezei careia ii faci propaganda, fara a aduce argumente contrare, doar incercind sa arunci in derizoriu opinentul, nu va face decit sa te expuna oprobiului si invectivelor.

banuiesc ca nu asta doresti.

fervoarea si frecventa cu care se combate in favoarea tezei oficiale, confirma indirect doar, ca a fost atinsa in discutii o zona sensibila.

Edited by gutui
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, gutui said:

batrine ai chiulit de la scoala :) , instructorul trebuie sa iti fi spus ca schmbarea topicului, atacind pe emitentul asertiunii ce iti este neconfortabila tezei careia ii faci propaganda, fara a aduce argumente contrare, doar incercind sa arunci in derizoriu opinentul, nu va face decit sa te expuna oprobiului si invectivelor.

banuiesc ca nu asta doresti.

fervoarea si frecventa cu care se cmbate in favoarea tezei oficiale, confirma indirect doar, ca a fost atinsa in discutii o zona sensibila.

@gutui vezi ca te-ai murdarit la gura iar "i" ala, este de mult "â"

 

@gutui nu era vorba de mine ca imi etalez eu inteligenta ci de voi si total opusul, dar in fine.rameneti cu v-a lasat domnul :))

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MIKE.01 said:

@gutui vezi ca te-ai murdarit la gura iar "i" ala, este de mult "â"

 

@gutui nu era vorba de mine ca imi etalez eu inteligenta ci de voi si total opusul, dar in fine.rameneti cu v-a lasat domnul :))

it's a deal. gata, batem palma, noi, tu laba, marete Führer al ortografiei :D

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...