Jump to content
ReflexX

Cum aflu?

Recommended Posts

7 hours ago, DoubleG said:

hackerman la 12 ani.

in loc sa faci dume proaste cu acea persoana, ca de aia ii vrei numarul, ca esti retardat cu probleme mintale si n-ai ce face cu viata ta, mai bine vezi-ti de scoala.

Imi place cum toata lumea critica inainte de a stii intentia, sau de a cunoaste persoana, deci veziti de treaba.Aveam nevoie pentru ziua de astazi, care e o zi speciala, dar ma rog, fie cum zici tu.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, caffe123 said:

@ReflexX stai linistit ca domnisoara sau domnisorul  @DoubleG este foarte frustrat, daca urmaresti ultimile 10 postari ale lui are nu mai interventii nefolositoare, ceea ce denota ca este un frustrat plictisit

dunno what to say, nu eu imi iau downvote la fiecare post. aici se presupune ca sunt oameni care gandesc logic si au o gandire "destul" de buna.

ca sa-ti dai seama ca tu nu faci parte din comunitatea asta, just look, tu personal ai -5 rep, iar topicul autorului a fost trimis de mult la cos.

 

iar ca sa fiu mai direct, va dau la muie, aici nu e locul vostru, unde sa intrebati toate cacaturile si sa va aratati prostia.

daca autorul topicului cauta mai bine pe google, sunt sigur ca gasea un raspuns, insa el credea ca daca intra pe rst, gata e plin de "heceri" si sigur se rezolva, lucrurile in realitate nu stau chiar asa.

 

iar pt tine caffe123, caci am vazut ca mi-ai trimis mesaj, nu m-am luat de tine ca vezi doamne iti voiam bani si muream efectiv de ciuda ca n-am putut sa fiu eu acela care sa castige o suma imensa de bani, pur si simplu ai postat acelasi mesaj in topicuri care nu aveau nici o relevanta => esti retardat => intr-un mod indirect te injur sa-ti spun ca locul tau nu e aici.

 

gotcha?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...