Jump to content
dabesteva

Staff feedback

Recommended Posts

Da, un topic special unde userul x sa spune "supeeeeeeerrrrrrr faiiiiinnnnnnn forumullllll suntetii ce mai tari" cu peste 70% greseli gramaticale , userul y ii raspunde cu "asa e, super fain, ajutati oamenii", apoi bineinteles trebuie si userul x sa mai scrie ceva ca nu face double post da na, +1 post nu strica si tot asa strange fiecare user cate 100 de posturi numai de la FeedBack

Link to comment
Share on other sites

n-are ce cauta la sugestii. Offtopic ca pe alte forumuri. Daca s-ar dechide la offtopic ar merge un "zi ceva de ala dinainte" Unu critica, urmatoru critica pe al dinainte...

...

vorba lu Kenpaki: "tu parca aveai ban..."

...

Link to comment
Share on other sites

n-are ce cauta la sugestii. Offtopic ca pe alte forumuri. Daca s-ar dechide la offtopic ar merge un "zi ceva de ala dinainte" Unu critica, urmatoru critica pe al dinainte...

...

vorba lu Kenpaki: "tu parca aveai ban..."

...

sa mor de am inteles ce ai vrut sa zici lokipaki acolo,,,,,anyway sunt si beat :)) insa oricum sunt deacord cu tine daca ce presupun ca ai vrut sa zici asa e. fucking beer!!!!! :twisted:

LE: Cred ca mult mai recomandat ar fi o categorie numita "Hall of fame" inca re sa fie mutate(in loc de trash) toate posturile de kkt precum asta sau celelalte care le-am postat mai sus ... hell yeah mai radem si noi ce naiba!

Si asta

ar fi un exemplu.

:cry:

Link to comment
Share on other sites

aa nuu, ziceam ca am gasit pe un forum o faza identica: eu deschid, tu postezi "ala de mai sus e asa si asa" urmatorul la fel etc. joc de forum.

Ziceam ca: ce legatura are cu sugestiile pentru motorul rst :shock:

Shinnok mi-ai facut pofta. 2 min sa-mi iau capshunata din bucatarie

PS: hall of fame? exista de mult "cele mai penale" da un search si uita-te la categorii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...