Jump to content
Guest

Realizez aplicatii gratuit

Recommended Posts

Salut,

 

Vreau sa am un portofoliu cat se poate de serios si vast, si astfel doresc sa realizez aplicatii gratuit (adica eu nu va cer niciun leu). Exista totusi cateva conditii de indeplinit:

 

  • fara cacaturi (imi place libertatea, man)
  • am control deplin asupra sursei (sa o postez pe github m-ar interesa, dar la nevoie pot sa o pastrez pentru portofoliul personal privat, sau mai discutam, vedem)
  • intelegere (in momentul de fata sunt prins in treburile vietii, dar in scurt timp voi fi foarte liber si pot sa dau talpa mare pentru proiectele voastre... sunt serios, daca iau un proiect inseamna ca il duc la capat cand am promis)

 

 

Ce folosesc:

  • Pentru aplicatii desktop: C# (+ tot felul de APIs, NuGet packages and shit) + MySQL pentru baze de date (si forkuri MySQL, cum ar fi MariaDB)... 
  • Pentru aplicatii web: Aici nu sunt asa meserias, dar pot realiza aplicatii ASP.NET daca va intereseaza.
  • Pentru android: Aici nu prea am experienta, dar daca aveti "curajul" sa imi dati un astfel de proiect, o sa folosesc Xamarin.

 

 

Ce promit:

  • daca iau un proiect inseamna ca il fac orice ar fi
  • respect deadline-ul
  • suport pentru aplicatii, daca apar buguri sau vreti sa adaug o functionalitate noua o pot face fara probleme, tot gratis, evident

 

 

Daca vreti sa ma intrebati ceva astept orice fel de intrebare pertinenta, de preferat in acest topic.

 

 

 

Multumesc.

 

 

P.S.: Daca aveti nevoie de vreun API sau ceva care se poate obtine numai contra cost, asta nu depinde de mine. O sa incerc mereu sa folosesc ceva gratuit, dar cand nu se poate trebuie sa va asteptati la astfel de costuri care nu depind de mine, mie personal nu imi dati niciun ban.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Voronel said:

scrii php? imi poti modela un lay-out in css, php si html facut in PSD? am cateva proiecte care conteaza

 

Nu ma ocup cu asa ceva, multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...