Jump to content
Usr6

Bitcoin is the greatest scam in history

Recommended Posts

On 5/3/2018 at 11:21 AM, em20346 said:

chiar daca 2 din aia 3 au cu executare in romania cel putin 10-15 ani. milionari in euro.

ala din mexico are compania lui de telefonie gen vodafone/voip

dupa ce si au luat teapa cu liberty rezerve (aveau bani in cont cand s a inchis site)

de data asta au retras fiecare bitcoin la 10.000.

partea buna e ca inca primesc bitcoin in schimbul la ........

Sa se invete minte statul lui peste sa nu mai trimita agenti in cursele comerciale la un loc cu turistii ca vor dormi toti la un loc pe aeroport si data viitoare :)  sau cine stie poate data viitoare ajung mancare la crocodili :) :)  

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/2/2018 at 12:25 PM, Nytro said:

Sa inteleg ca toti o duc bine acum, nu? 

Oricum, exceptand aceste cazuri care probabil sunt putine, dintre cei care au intrat mai tarziu in asta, s-a imbogatit cineva? 

 

 

Am intrat cu 14gbp pe crypto cumparand crypto coin, cand era mai sus le-am schimbat pe bitcoin, am ajuns undeva la 50gbp in bitcoin, am incercat sa observ care e treaba cu retrasul si imediat ce am vazut fee-urile si investitiile de minim 500$ plus pagini de T&C am sters aplicatia, merge ?! 😁

 

LE: Acum revenind, da, am amici, detin mai multe cripto monede, nu prea discuta despre ce si cum, singurul lor sfat uitandu-se la fata mea a fost "Nu", dar ii vad ok... cel putin unul dintre ei nu se putea abtine sa nu isi achizitioneze o racheta de pc pe care cred ca ar putea rula 2 top high spec jocuri, lucra pe al 3-a screen si p0rn pe al 4-lea... parere personala, prea mult stres, keep it easy and to the point (daca intelegi)

Edited by p3tru
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...