Jump to content
Che

Investeste cineva in arme de CS:GO ?

Recommended Posts

Salut !

 

     Stiu ca nu e cryptocurrency treaba asta dar e foarte asemanator si subiectul e cat se poate de serios asa ca va rog sa mutati topicul unde credeti de cuviinta daca considerati ca nu e aici locul lui. Scuze !

Cum zice si titlul topicului: Investeste cineva in arme de CS:GO ?

Mi-a aratat cineva care e pasionat de CS:GO ca si-a luat nu cu mult timp in urma (cam ~1-2 luni) niste arme de astea cu 1-2-3-10 dolari si acum valoareaza fiecare intre 400 si 700 de dolari. Ma gandesc ca e o idee buna sa cumperi arme de astea si pe urma sa le vinzi.

Ce parere aveti ?

Si, apropo, daca face cineva de pe aici deja chestia asta, cum va orientati ca sa cumparati niste arme a caror valoare va creste ? Cum le alegeti ?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Byte-ul said:

Nu exista iteme a caror valoare sa creasca de la 1-10 dolari la 400-700, imi pare rau sa te dezamagesc.

This. Mai bine pui niste bani, deschizi cateva cutii de alea, poate ai norocul sa deschizi niste cutite si le vinzi alea. Poti sa-ti iei si cateva skin-uri de $10, $25 sau $50, le bagi la blackjack sau ce saracii mai sunt speciale pentru CS:GO si aia e.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Byte-ul said:

Nu exista iteme a caror valoare sa creasca de la 1-10 dolari la 400-700, imi pare rau sa te dezamagesc.

Cum nu ? armele reale de pe piata neagra :)))

Il vedem la stiri peste cateva zile pe che arestat ptr trafic de armament. :|

Bai Che.... esti extrem de polivalent frate, te infigi in toate si nu te alegi cu nimic

 

mascati-lugoj-1-640x426.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@spider  sa stii tu, pentru tine personal, chiar am incercat chestia asta acum ceva timp si am luat o gramada de cutii si nu mi-a picat nici un Dragon Lore. In schimb, cel de care zic eu le-a luat tintit, nu la deschis cutii. Si de asta ma gandeam ca poate ar merge, cumperi multe arme de astea si le vinzi cand le creste pretul de 100-150 de ori. Numai ca vad ca lumea zice ca nu e chiar asa. Bine ca am intrebat si multumesc pentru raspunsuri !

Cat priveste armele pe care le-am castigat eu la deschis cutiile din CS:GO, ei bine acum tot ~1 dolar valoreaza si pretul se mentine jos, de multa vreme, de asta am si intrebat ca am zis ca poate asa ar merge.

Edited by Che
Link to comment
Share on other sites

Cat de naivi sunteti mai oameni.

 

1. Itemele de cs go nu cresc in valoare!

Poate unele cutite rare sau stickere de la echipe care castiga in campionat.

Cataturile de skinuri la 2-3 dolari nu valoareaza nimic si in plus scad in valoare.

 

2. Din deschis cutii nu poti castiga bani!

E simpla statistica.

 

3. Daca vrei sa faci bani fa-ti site de gambling. 100.000 de rusi si-au facut site de pariuri cs si acum toti sunt milionari.

 

Se discuta aici serios sa faci bani din cs:go ...

Dumnezeu cu mila!

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, aelius said:

bre tu nu ai vrut cabinet stomatologic?

 

Omul defapt creeaza iteme de CS:GO care le vinde apoi pentru a face profit pentru investit pe Forex unde face milioane pentru Off-shore-ul lui cu un BOT retea neuronala utilizand modele simple cum ar fi fibbonaci si alte metode criptografice, aceasta metoda este vanduta pe un site de dropshipping administrat de content writers de incredere. (© yoyois)

 

Ce stim noi.. muritori de rand ^:)^:(

  • Upvote 14
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, QuoVadis said:

 

Omul defapt creeaza iteme de CS:GO care le vinde apoi pentru a face profit pentru investit pe Forex unde face milioane pentru Off-shore-ul lui cu un BOT retea neuronala utilizand modele simple cum ar fi fibbonaci si alte metode criptografice, aceasta metoda este vanduta pe un site de dropshipping administrat de content writers de incredere. (© yoyois)

 

Ce stim noi.. muritori de rand ^:)^:(

LOL frate! :))))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...