Jump to content
TWISTEDM_

Salut, o intrebare?

Recommended Posts

Salut, numele meu este Gabi as dori sa aflu cat mai multe detalii/indrumari/ajutor despre deschiderea unui joc pe android/ios, totodata as dori o persoana care are habar in domeniul respectiv (developer), deoarece as vrea fac o investitie in cadrul acesteia, si desigur daca as mai putea avea o cerere rog seriozitate. Sper ca am postat unde trebuie :) multumesc pentru timpul acordat o zi/seara frumoasa.

 

Edited by TWISTEDM_
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, TWISTEDM_ said:

as dori sa aflu cat mai multe detalii/indrumari/ajutor

 

 

Quote

totodata as dori o persoana care are habar

 

Quote

si desigur daca as mai putea avea o cerere rog seriozitate

 

Gabi, pentru tine avem un singur lucru de oferit:

 

 

mia_isabella_mi2b__-320x480.jpg

 

Succes!

Edited by QuoVadis
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cand vad oameni ca tine @QuoVadis imi vine sa iti iau familia in.. pentru ca nu te.au crescut cum trebuie amice, pur si simplu am pus o intrebare, puteai sa te abtii daca nu vroiai sa oferi un ajutor daten sange de somalez sarac ce esti cu jegurile astea de replyuri ca pe .tk. @theandruala crezi ca exista vreo persoana care este dispusa sa faca o colaborare la un astfel de proiect?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, TWISTEDM_ said:

Cand vad oameni ca tine @QuoVadis imi vine sa iti iau familia in.. pentru ca nu te.au crescut cum trebuie amice, pur si simplu am pus o intrebare, puteai sa te abtii daca nu vroiai sa oferi un ajutor daten sange de somalez sarac ce esti cu jegurile astea de replyuri ca pe .tk. @theandruala crezi ca exista vreo persoana care este dispusa sa faca o colaborare la un astfel de proiect?

Ceri ajutor dar daca te injura, il iei la pula.

Da-i drumu' si invata android.Vrei de toate "moak", dar n-ai fost in stare sa scrii corect.

Edited by theandruala
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, TWISTEDM_ said:

Cand vad oameni ca tine @QuoVadis imi vine sa iti iau familia in.. pentru ca nu te.au crescut cum trebuie amice, pur si simplu am pus o intrebare, puteai sa te abtii daca nu vroiai sa oferi un ajutor daten sange de somalez sarac ce esti cu jegurile astea de replyuri ca pe .tk. @theandruala crezi ca exista vreo persoana care este dispusa sa faca o colaborare la un astfel de proiect?

 

Eu ti-am raspuns in masura direct proportionala cu cerintele tale si anume:
- analfabet, te ucide limba romana
- fara bune maniere, nici un "va rog", doar "as dori" ca un pitiponc conceput initial pentru alocatie dar caruia ii se spune ca lumea se invarte in jurul lui
- ai tupeu jegos sa spui ca vrei sa afli cat mai multe detalii, indrumari, ajutor (deci habarnist) dar apoi spui ca "doresti" o persoana care are habar. Pai daca tu esti habarnist cum pula calului ai habar daca cineva iti zice prostii sau chiar stie ce vorbeste? Doar ca spui ca doresti lucrul asta inseamna ca ii si elimina pe toti habarnistii care isi dau cu parerea? cat de neted iti e creierul?
- "rog seriozitate": vezi punctul de mai sus + nu esti in ziare la matrimoniale

 

Dar esti mult prea ingust la minte sa intelegi toate astea din cate vad in a doua ta postare :-j

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, QuoVadis said:

 

Eu ti-am raspuns in masura direct proportionala cu cerintele tale si anume:
- analfabet, te ucide limba romana
- fara bune maniere, nici un "va rog", doar "as dori" ca un pitiponc conceput initial pentru alocatie dar caruia ii se spune ca lumea se invarte in jurul lui
- ai tupeu jegos sa spui ca vrei sa afli cat mai multe detalii, indrumari, ajutor (deci habarnist) dar apoi spui ca "doresti" o persoana care are habar. Pai daca tu esti habarnist cum pula calului ai habar daca cineva iti zice prostii sau chiar stie ce vorbeste? Doar ca spui ca doresti lucrul asta inseamna ca ii si elimina pe toti habarnistii care isi dau cu parerea? cat de neted iti e creierul?
- "rog seriozitate": vezi punctul de mai sus + nu esti in ziare la matrimoniale

 

Dar esti mult prea ingust la minte sa intelegi toate astea din cate vad in a doua ta postare :-j

Meriti ars pe cruce pentru poze d-alea cu femei in pula goala.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...