Jump to content
promoseo

Am pus un cod de invitatie pentru filelist

Recommended Posts

  • Active Members
On 3/2/2019 at 11:09 PM, volodeam said:

Ai invitatie sau nu? Daca nu atunci nu vad rostul comentariului tau. Sa traiesti.

As vrea totusi sa cred ca este un cont facut la caterinca, si ca nu esti atat de indolent, ca sa nu spun complet inutil societatii, sa un iti dai seama ca tocmai a fost creat un post in care se specifica faptul ca FileList anunta ca nu se mai pot da invitatii FileList.

Link to comment
Share on other sites

Toate Invitatiile sunt oprite de staff`ul filelist..

Acesta este mesajul lor valabil pentru cei ce nu sunt inregistrati si vor invitatie:

 

Mereu securitatea utilizatorilor noștri a fost și va fi pe primul loc. Ne îngrijorăm când oameni rău intenționați pot intra atât de ușor în comunitatea noastră mult iubită și o pot distruge la fel de ușor.
Am fost nevoiți în ultimele două săptămâni să dăm disable la aproape 450 de conturi cumpărate de la indivizi care fac bișniță cu așa ceva.
Problema nu e că cineva face bani, problema e că orice instituție nedorită sau persoană rău intenționată poate intra atât de simplu și de ușor pe site.

Din acest moment invitațiile pe FileList sunt oprite. Absolut nimeni nu mai poate da invitații, nici măcar un SysOp/Owner.

Ultimul cont făcut este cu acest ID: 1432364. Puteți incrementa acel număr cu 1 și veți vedea că nu va mai apărea nici un user nou după el.
Suntem o comunitate deci suferim toți împreună.

Și problema asta nu este una nouă, mereu au fost cazuri de vânzări de invitații și mereu staff-ul a sancționat local unde a fost cazul. Cred totuși că asta este singura soluție corectă și eficientă și care rezolvă în totalitate problema asta.

Nu știm cât timp vor fi oprite invitațiile, nu am hotărât încă, pot fi oprite 1-2-6 luni sau pot fi oprite pentru totdeauna. Vom vedea. Cert este că această măsură este una drastică pe care am tot amânat-o de ani de zile dar care aparent era inevitabilă și se lăsa așteptată.

Cu această ocazie vă reamintim:
- dacă ați cumpărat invitații și raportați acest lucru cu dovezi, contul dvs. rămâne intact, vă garantăm acest lucru. Cei ~450 de useri nu au fost așa de norocoși.
- nu vă bateți joc de contul de FileList. Stați la seed, prețuiți contul și accesul la această comunitate că este ceva valoros și nu se știe dacă mai intrați vreodată înapoi pe site. Free sign-up nu va mai fi niciodată pe site. Încă regret faptul că am lăsat înregistrările libere de ziua FileList. Oamenii nu au bunul simț să își anunțe rudele/prietenii etc., ci fac ei 1000 de conturi că... de ce nu? Am șters de atunci câteva mii de conturi făcute aiurea.
- aveți grijă la email și la parolă, folosiți un email sigur (protonmail.com, gmail.com) și o parolă unică pe FileList!
- cei care ați donat pentru special rank status ca să faceți o afacere din asta, vă așteptăm cu drag în zona de support ca să vă plângeți că nu mai puteți vinde invitații. smile1.gif Vă reamintesc din nou cu drag că donațiile sunt benevole și le faceți că vă doriți să susțineți comunitatea. Totodată vă suntem (noi, utilizatorii) veșnic recunoscători pentru suportul și susținerea oferită.

Cred că toți ne dorim un loc cât mai sigur și un ambient cât mai plăcut unde putem discuta diverse și de unde să ne putem lua filmele, serialele, jocurile și muzica noastră favorită.

Promitem că o să revenim și cu vești mai bune în curând.
Vă mulțumim pentru susținere și pentru înțelegere.

Cu drag,
FileList Staff

Edited by UKSTYLE
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alkimistu said:

Valabil 30 ore. Blow🐟   ECB Base64  (key: Am orase, nu am case. Am munti, nu am copaci. Am apa, dar nu am pesti. Ce sunt?) 

Znv1Wpjinj8v9U79d9FiMWBxrVe0bZDFUMa8kRKt+auuiBdvlOXVyA==

Enjoy!

Le-ai dat mordeala. Daca nu l-a luat nimeni aveti hint mai jos

 

Hint. Se atat codu cat si cheia se termina in a

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...