Jump to content
jreister

[SOLVED] Nevoie de web developer - PSD to HTML

Recommended Posts

EDIT: Am găsit.

Salutări. În primul rând, îmi cer scuze că postez aici, nu am 50 de posturi pentru RST Market. Sper că e ok.

 

Am nevoie de cineva să îmi transforme în pagină web - HTML + CSS + JS un PSD. Pagina este una statică, formată din câteva elemente simple, respectiv un fundal, text și câteva elemente grafice. 

 

Cerințe:

*Full responsiveness - am nevoie ca pagina să fie responsive/flexible/fluid, nu știu exact care e termenul corect dar trebuie să se adapteze automat în funcție de mărimea ecranului

*Integrare Facebook Like button - în partea de sus există un buton pentru like, vreau să poată fi integrat cu ușurință cu API-ul de la Facebook pentru pagină

*Cod clean, în special CSS-ul

 

Info:

*Pagina este făcută pe grid-ul de 12 coloane de la 1440px.com

*Responsiveness-ul făcut bine e a must-have.

 

Pentru plată, nu achit nimic înainte pentru membrii noi. Pentru cei care sunt mai vechi și pot veni cu o referință/etc., pot achita un avans. Practic știți cum stă treaba cu trust, dacă păreți de încredere plătesc și înainte, dacă nu nu. Accept eventual să folosesc escrow cu un membru mai vechi de pe forum. Plătesc prin transfer bancar/PayPal. Prețul e discutabil.

 

Mulțumesc anticipat :).

Edited by jreister
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...