Jump to content
SynTAX

Cont gratuit Lynda.com

Recommended Posts

  • Active Members

1. Intrati pe Cuyahoga County Public Library

2. Click pe "My Account" si apoi "Create Account"

2. Deschideti Fake Name Generator

3. Introduceti datele de pe Fake Name Generator in contul de Cuyahoga Library, cu doua mentiuni: puneti cod postal de Ohio si adresa de e-mail la care sa aveti acces.

4. Intrati pe E-Mail si copiati Acces Number-ul, dupa care va logati pe Cuyahoga County Public Library, introduceti doar Acces Number-ul, dupa care va pune sa va creati un PIN Number format din 4 cifre.

5. Intrati pe Lynda.com, selectati "Sign In", dupa care selectati "Sign in with your organization portal". Acolo introduceti link-ul de la librarie, dupa care Acces Number-ul si PIN-ul pe care tocmai vi l-ati ales.

 

Si gata, aveti cont.

 

Daca aveti intrebari, intrebati-ma in mod inteligent. Daca stiati deja asta, puteti sari peste topic.

 

Nu stiu cat dureaza chestia asta, insa chiar si o luna daca aveti acces, este ok. Va ia maxim 5 minute sa creati tot ceea ce am explicat mai sus.

 

Hai bafta.

 

EDIT: Nu numai la Cuyahoga Library merge. Puteti intra pe Free Library si va alegeti de acolo o librarie, insa una care sa emita card online. Cu tot cu AN si PIN.

Edited by SynTAX
  • Thanks 1
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Asta pentru ca s-ar putea ca din cand in cand cei de la biblioteca sa verifice cine si-a facut cont la oha sau nu. Asta se poate intampla oriunde... O sa testez si eu acum sa vad, cu contul ce l-am creat. Poate gasesc alta varianta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...