Jump to content
spider

Site in wp de 10k euro... intrati sa va minunati :)

Recommended Posts

14 hours ago, lzomedia said:

eu zic ca cei 10k chiar au fost folositit si putem face calcule :

1 din cate vad nu este o tema luata de pe themeforest  => a fost codat de la 0, un programator minim in romania unul cat de cat ok are un salariu de cel putin 1k, punem taxele pe care firma le plateste ajungem la un 2k, content entry 1k, deja sunt 3 , mai pui design si ala un 2-3 k , ajungi la un profit de 3 mii pentru cel care a facut contractul mi se pare destul de realist pretul si totul.

daca voua va place sa faceti site-uri pe 200 de euro asta e cu totul alceva .

uite alt site facut to in wordpress unde bugetul cu totul a fost de 15k si cu firma din india !


cobasliat . com 

 

Nu are rost, astia tipa pe aici de tepe de 20 de lei.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, vatman32 said:

Ce? :) 

 

 

LE:

 

Adica .. eu si neamu mortilor mei prezenti si viitori au platit pentru sala de jocuri, mac, fite, o firma beton pentru un proiect de cacat, comunicare cu statul si wordpress upload (eventual install by click)? Asta argumenteaza 10.000 Euro? Te rog .. ai putina decenta.

Esti prea prost sa-ti dau un raspuns.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@yoyois: Deși ai completă dreptate și aici, corupția tot corupție e la oricare nivel ar avea ea loc :). Adică nu cred că ar trebui să ignorăm faptele mai mici de corupție și șmenurile făcute la nivel mai mic doar pentru că sunt alții care, undeva, au furat mai mult. Întotdeauna în cazul unei probleme va exista alta și mai mare, dar asta nu înseamnă că trebuie să le ignorăm pe cele mai mici pentru că „sunt și altele mai importante acum”.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...