Jump to content
Spionul007

Caut colaborator in domeniul IT

Recommended Posts

Buna ziua,

 

Doresc colaborare cu un baiat/fata in domeniul IT. Va rog, sa ma contactati fie in privat fie pe maill pentru mai multe detalii. Anuntul este cat se poate de real si cu siguranta colaborarea va fi buna de ambele parti. Nu stiu daca am voie sau nu sa dau numarul de telefon, pentru ca recunosc nu am citit regulile forumului. De aceea imi cer scuze moderatorilor in cazul in care fac o greseala si las numarul meu de telefon.

 

Multumesc

 

// Mesaj privat pentru detalii de contact

 

Link to comment
Share on other sites

Buna ziua,

 

Va garantez ca nu este nimic "puted". Sunt medic ginecolog din Bucuresti. detaliile le pot da doar dupa o intalnire face to face unde am sa explic detaliat despre ce este vorba. Nu ma ocup cu prostii sau alt tampenii. Este un anunt cat se poate de real.

Nick-ul Spionul il folosesc de peste 20 de ani cand eram in liceu.

 

Cu stima,

 

Spionul

Link to comment
Share on other sites

Am primit nenumerate mesaje in privat. Multumesc pentru interes. Nu

4 minutes ago, theandruala said:

unknown.png

Nu va obositi ;(

de ce spui asa?

Nu sunt in tara acum dar revin vineri dimineata. Apoi am ziua libera. Suna-ma si hai sa ne vedem sa vezi ca exist si ce fac este 100% real, doar depinde de cat de iscusit este partenerul din IT.

 

Cu stima,

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spionul007 said:

Buna ziua,

 

Va garantez ca nu este nimic "puted". Sunt medic ginecolog din Bucuresti. detaliile le pot da doar dupa o intalnire face to face unde am sa explic detaliat despre ce este vorba. Nu ma ocup cu prostii sau alt tampenii. Este un anunt cat se poate de real.

Nick-ul Spionul il folosesc de peste 20 de ani cand eram in liceu.

 

Cu stima,

 

Spionul

 

1. Am scris "putred" chiorbule!

2. Medic ginecolog cu numele "Dennis"!? :-j  Doar pitpionc pulifric cu numele asta. 

3. Un medic il banuiesti de o anumita inteligenta. Din ce si cum postezi, nu cred ca te putem suspecta de vreo urma de asa ceva.

4. Esti atat de prostanac incat nici sa faci o minciuna sa apara credibila nu esti in stare. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/8/2018 at 11:54 AM, QuoVadis said:

 

1. Am scris "putred" chiorbule!

2. Medic ginecolog cu numele "Dennis"!? :-j  Doar pitpionc pulifric cu numele asta. 

3. Un medic il banuiesti de o anumita inteligenta. Din ce si cum postezi, nu cred ca te putem suspecta de vreo urma de asa ceva.

4. Esti atat de prostanac incat nici sa faci o minciuna sa apara credibila nu esti in stare.  

Urasc oamenii agresivi in prostie ca si tine. De ce jignesti o persoana doar fiindca nu poti sa accepti ca este real ce spune aceasta?

Esti un inadaptat social baiatule.

Eu nu te jignesc pentru ca ar trebui sa ma cobor la nivelul interligentei unei maimute. Aici cer scuze primatelor ca le-am asemuit inteligentra lor cu a ta!

 

Intre timp anuntul este real si am primit foarte multe propuneri de colaborare.

M-am intalnit cu cativa baieti inteligenti, si le multumesc pe aceasta cale.

 

Cu stima,

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Spionul007 said:

Urasc oamenii agresivi in prostie ca si tine. De ce jignesti o persoana doar fiindca nu poti sa accepti ca este real ce spune aceasta?

Esti un inadaptat social baiatule.

Eu nu te jignesc pentru ca ar trebui sa ma cobor la nivelul interligentei unei maimute. Aici cer scuze primatelor ca le-am asemuit inteligentra lor cu a ta!

 

Intre timp anuntul este real si am primit foarte multe propuneri de colaborare.

M-am intalnit cu cativa baieti inteligenti, si le multumesc pe aceasta cale.

 

Cu stima,

 

Man, degeaba te scremi atat de mult, daca zici ca ai gasit cativa prosti sa faceti o pagina de scam pe un server din Rusia acum gata, nu ne mai fute la melodie atat.

 

Fara stima,

Toata populatia RST.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, aismen said:

 

Man, degeaba te scremi atat de mult, daca zici ca ai gasit cativa prosti sa faceti o pagina de scam pe un server din Rusia acum gata, nu ne mai fute la melodie atat.

 

Fara stima,

Toata populatia RST.

Nu inteleg care este problema? De ce atata rautate in exprimare pe aici?

Daca nu iti convine, nu citi acest post si gata.

Parerea mea este ca fiecare din noi trebuie sa ofere si sa primeasca respect de la cei din jur.

Oricum astazi este luni si trebuie sa fim zen, asa ca nu iau in seama comentariile rautacioase.

 

Cele bune!

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Spionul007 said:

Nu inteleg care este problema? De ce atata rautate in exprimare pe aici?

Daca nu iti convine, nu citi acest post si gata.

Parerea mea este ca fiecare din noi trebuie sa ofere si sa primeasca respect de la cei din jur.

Oricum astazi este luni si trebuie sa fim zen, asa ca nu iau in seama comentariile rautacioase.

 

Cele bune!

 

 

 

De ce ne iei de prosti pe toti? Nici macar nu stii sa te prefaci. Hotia nu are ce cauta pe RST, daca vrei sa faci cacaturi stii unde sa te duci.

Link to comment
Share on other sites

@Spionul007

1. Daca e totul 100% legal si corect ia zi aicea sau prin PM ce e toata treaba.

De unde atatea secrete si intalniti? Zi pe clar ce vrei sa faci, sa stie si omul daca e suficient de iscusit inainte de intalnire.

 

2. Unde ai gasit tu foarte multe propuneri si cativa baieti sa se intalneasca cu tine?

Zi cinstit ca nu te-a bagat nimeni in seama.

Nu zici ce vrei sa faci, nu dai un pret, scrii intrun still foarte ciudat. Eu daca te-as vedea pe trotuar trec strada...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...