Jump to content
jreister

PAID WORK - Loc de muncă part-time remote pentru un student

Recommended Posts

Salutări!

Ofer un loc de muncă pentru un student, de preferat, remote pentru proiecte mici de customizare WordPress sau site-uri HTML/CSS.

 

Detalii:

- Proiectele sunt pentru o agenție de web design (co-founder here).
- Majoritatea proiectelor noastre se desfășoară pentru clienți din toată țara

 

- Site-urile or să fie bazate cam 80% din ele pe WordPress, pe teme bazate pe Elementor/Visual Composer.

- De partea tehnică mă voi ocupa eu cam tot timpul, respectiv bug-fixing și alte chestii care mai apar.
- Ce am nevoie este cineva să se ocupe de customizare: după ce tema este instalată/configurată, trebuie create paginile, găsite imagini pentru site, editare texte, etc.
practic temă -> site final, după un sketch făcut de mine. Model de lucru:
https://imgur.com/a/N11jfiS

- $$$ -> De bani discutăm on a project basis. În principiu munca nu e foarte grea, doar time consuming. Nu vreau nici să îmi bat joc de cineva, dar nici prețuri astronomice nu pot oferi :) de aceea caut un student, prefer pe cineva pe care chiar să îl ajute bănuții ăia. 

 

De muncă este, destul de mult acum și va fi chiar mai mult în viitor. Noi suntem momentan doi oameni, volumul de muncă e 110%, avem prea multe proiecte și nu le mai facem față. Dacă sunteți serioși și vă țineți de treabă, va fi bine pentru toată lumea.

 

Other open positions:

Editare videouri Premiere Pro/After Effects - se dau templates, stock footage și eventual filmări făcute la diferite locații ale clienților. Trebuie produsul final.

Redactare articole bazate pe cuvinte cheie, la termene prestabilite

 

Mulțumiri!

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

"Nu vreau nici să îmi bat joc de cineva, dar nici prețuri astronomice nu pot oferi :) de aceea caut un student, prefer pe cineva pe care chiar să îl ajute bănuții ăia. "

Daca nu gasesti pe nimeni, poti sa imi dai mesaj. Am ani buni de experienta atat in wordpress, opencart cat si in orice site facut custom.

Edited by 123ghj
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...