Jump to content
promoseo

Sugerare Website

Recommended Posts

Salut RST, de ceva vreme vreau sa deschid un website, m-am tot gandit pe ce nisa sa-l fac si singura idee mi-a venit sa fac un site cu retete culinare. Dar verificand site-urile de pe aceasta nisa, am observat ca au putin trafic si vechime mare, asa ca mi-am luat gandul de la el.

 

Vreau sa spun ca vreau sa fie ceva total legal, adica nu website de filme si seriale, stiu ca acestea cresc foarte repede si prind trafic destul de mare, dar vreau ceva legal pe care pe viitor sa pot pune o reclama de la adsense, ceva de genul.

 

Astept mesajele si comentariile dumneavoastra, o zi buna!

Link to comment
Share on other sites

 

18 minutes ago, aismen said:

Eu aș face un site cu review-uri despre jucării sexuale. Angajezi diverse persoane și le pui să facă review-uri despre așa ceva, ar fi ca un fel de Vice, numai că mai low cost.

 

Banuiesc ca toata lumea stie reviewurile la produsul asta:

https://m.emag.ro/suport-genunchi-1300003/pd/D9RTJ2BBM/

Ps: reviewuri de pozitii sexuale.

Edited by gigiRoman
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, aismen said:

Eu aș face un site cu review-uri despre jucării sexuale. Angajezi diverse persoane și le pui să facă review-uri despre așa ceva, ar fi ca un fel de Vice, numai că mai low cost.

Ideea nu este rea, as putea sa fac un website la comun cu review-uri despre orice si cu link de afiliere de la amazon, dar mai astept si alte sugestii.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, archerise said:

Pe cat de idioate par comentariile voastre, succesul nu ar fi imposibil :)). 

 

Remedii spirituale:

https://www.fiverr.com/gabonne

 

Awesome insight and still is answering follow up questions. Thank you so much for caring!

2 days ago

 

Great as usual. Thank you!

3 days ago

 

seller was quick with delivery, he also was very kind and gave good advice. I'm going to try to be patient and hope for positive results.

2 days ago

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, QuoVadis said:

 

Remedii spirituale:

https://www.fiverr.com/gabonne

 

Awesome insight and still is answering follow up questions. Thank you so much for caring!

2 days ago

 

Great as usual. Thank you!

3 days ago

 

seller was quick with delivery, he also was very kind and gave good advice. I'm going to try to be patient and hope for positive results.

2 days ago

Peste 1k la multe din gig-urile lui. Să-mi fut una, câți proști pe lumea asta. Îmi și imaginez cum stă ăla acasă având casa plină de pizde și șampanii scumpe, în timp ce alta îi face muie și el se roagă ca ratații care îi dau bani să nu uite cumva să respire, că rămâne fără sursă de venit și trebuie să vândă unul dintre Lamborghinile din garaj. Doamne ferește...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...