Jump to content
Agustony

Cu ce te ajuta acest flood?

Recommended Posts

On 2/10/2019 at 1:28 AM, aelius said:

E ilegal si imoral. In codul de etica "packeting is lame".

Dincolo de astea, te-ar ajuta sa faci probleme concurentei.

Ilegal poate dar sa fiu sincer moralitatea este pentru porsti sa fim seriosi acum. Daca dai DDoS/DoS esti pus rau de tot pe cineva :) 

Link to comment
Share on other sites

Te ajuta sa puti a prost sau sa scapi de competitie intr-o modalitate pentru lasi sclavi. In general e practicat de copiii de 12 ani de pe metin, sau de diverse organizatii ce incearca sa isi elimine competitia in cel mai josnic mod posibil.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nofawkxAl said:

Ilegal poate dar sa fiu sincer moralitatea este pentru porsti sa fim seriosi acum. Daca dai DDoS/DoS esti pus rau de tot pe cineva :) 

Tu esti un mucos de 12 ani de pe metin care vii sa o faci pe smecheru' pe aici, hecher de-asta periculos in devenire... Mars dracu' la cacat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, aismen said:

Tu esti un mucos de 12 ani de pe metin care vii sa o faci pe smecheru' pe aici, hecher de-asta periculos in devenire... Mars dracu' la cacat.

Inafara de faptul ca injuri ca la usa cortului si ca ai numele si pozele tipului din cluj ma faci sa cred ca nu ai mai mult de 14 ani.... Cu ce tea suparat asa de tare comentariul meu de ai decurs la un asemenea limbaj cea ce imi dovedeste ca aveam dreptate in comentariu.

Link to comment
Share on other sites

Just now, nofawkxAl said:

Inafara de faptul ca injuri ca la usa cortului si ca ai numele si pozele tipului din cluj ma faci sa cred ca nu ai mai mult de 14 ani.... Cu ce tea suparat asa de tare comentariul meu de ai decurs la un asemenea limbaj cea ce imi dovedeste ca aveam dreptate in comentariu.

Aha, maine o sa ne intrebi daca avem arhive de-alea smechere de scan. Ce destept esti tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...