Jump to content
Idjosko

What Romanians means about Serbs?

Recommended Posts

  • Active Members
1 hour ago, SynTAX said:

Sa nu mai zic de apa cu care se spala in Bucuresti, care este din Dambovita si este un fel de smoala.

:)))))) lasa bre, fiecare padure cu uscaniule ei, guri guri guri

Edit: pe Bahlui era unul de dadea la pescuit, (scapat de la socola probqbil) pleaca ma de qcolo, te manancq vreun dinozaur,:)))

Edited by OKQL
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

10% din accidente sunt din cauza infrastructurii, poate mai putin.Cele mai multe accidente in oras si in afara sunt din cauza cretinilor care trec pe rosu, merg cu viteza, fac depasiri la limita, sicaneaza in trafic si multe altele...La noi problema cea mai mare este ca nu suntem civilizati, incepand de la pietoni pana la soferi si politisti.Care locuiti in Bucuresti stiti despre ce este vorba.Am curaj sa fac pariu cu oricine ca in Bucuresti, chiar daca s-ar construi parcari imense si drumuri, sa fie cea mai buna infrastructura din lume tot la fel ca acum ar fi...(in weekend am fost Brasov, autostrada aproape goala, 3 benzi, 2 masini in fata mea aproape sa faca accident, nu aveau loc unul de altul).La noi civilizatia moare pe zi ce trece si cel mai trist e ca vine din urma o generatie care e vai si amar.

 

MULTI DIN VOI VORBITI DIN AUZITE SI DIN CE VEDETI LA TV.PROBLEME SUNT PESTE TOT IN LUME IAR ROMANIA E VAZUTA PROST DIN CAUZA OAMENILOR CARE DEZINFORMEAZA, A JURNALISTILOR DE CACAT SI A TELEVIZIUNILOR PROASTE.ISI ADUCE CINEVA AMINTE DE TRAGEDIA DIN ITALIA CU PODUL DE PE AUTOSTRADA PRABUSIT SI 40 DE MORTI, DAR DE ZECILE DE TRENURI DERAIATE IN TOATA EUROPA(GERMANIA,ELVETIA, ITALIA SPANIA, ETC.) DE-A LUNGU ANILOR, CU SUTE DE MORTI.IN ITALIA MOR ZILNIC CEL PUTIN 5 MOTOCICLISTI/SCUTERISTI/BICICLISTI, CALCATI DE MASINI, ASTA AM AUZIT LA UN RADIO, AL LOR.DECI SITUATIA NU ESTE CHIAR ASA ROZ PRIN ALTE PARTI, DOAR CA NU MEDIATIZEAZA ATAT DE MULT SI DE URAT, CUM O FAC LA NOI.

 

 

@gaddafi nu stiu daca stii dar Transfagarasanul, a fost desemnat cel mai bun drum din lume.

 

 

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, MIKE.01 said:

10% din accidente sunt din cauza infrastructurii, poate mai putin.Cele mai multe accidente in oras si in afara sunt din cauza cretinilor care trec pe rosu, merg cu viteza, fac depasiri la limita, sicaneaza in trafic si multe altele...La noi problema cea mai mare este ca nu suntem civilizati, incepand de la pietoni pana la soferi si politisti.Care locuiti in Bucuresti stiti despre ce este vorba.Am curaj sa fac pariu cu oricine ca in Bucuresti, chiar daca s-ar construi parcari imense si drumuri, sa fie cea mai buna infrastructura din lume tot la fel ca acum ar fi...(in weekend am fost Brasov, autostrada aproape goala, 3 benzi, 2 masini in fata mea aproape sa faca accident, nu aveau loc unul de altul).La noi civilizatia moare pe zi ce trece si cel mai trist e ca vine din urma o generatie care e vai si amar.

 

MULTI DIN VOI VORBITI DIN AUZITE SI DIN CE VEDETI LA TV.PROBLEME SUNT PESTE TOT IN LUME IAR ROMANIA E VAZUTA PROST DIN CAUZA OAMENILOR CARE DEZINFORMEAZA, A JURNALISTILOR DE CACAT SI A TELEVIZIUNILOR PROASTE.ISI ADUCE CINEVA AMINTE DE TRAGEDIA DIN ITALIA CU PODUL DE PE AUTOSTRADA PRABUSIT SI 40 DE MORTI, DAR DE ZECILE DE TRENURI DERAIATE IN TOATA EUROPA(GERMANIA,ELVETIA, ITALIA SPANIA, ETC.) DE-A LUNGU ANILOR, CU SUTE DE MORTI.IN ITALIA MOR ZILNIC CEL PUTIN 5 MOTOCICLISTI/SCUTERISTI/BICICLISTI, CALCATI DE MASINI, ASTA AM AUZIT LA UN RADIO, AL LOR.DECI SITUATIA NU ESTE CHIAR ASA ROZ PRIN ALTE PARTI, DOAR CA NU MEDIATIZEAZA ATAT DE MULT SI DE URAT, CUM O FAC LA NOI.

 

 

@gaddafi nu stiu daca stii dar Transfagarasanul, a fost desemnat cel mai bun drum din lume.

 

 

 

Chill the fuck out dude, nu e nevoie sa urli in caps aici. E Babuinland si atata tot :-j 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Active Members

Deviem de la subiect, bro Romania este frumoasa, esti  bine venit, daca vrei sa mori:)) e frumoasa man ai locuri bune de vizitat, spitale, farmacii, esti bine primit oricum, recomand la fel ca si Mara, Sibiu,Brasov, evita Arad, evita Rm Vilcea

 

Edit: am vazut macele consecutive

 

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, QuoVadis said:

 

Chill the fuck out dude, nu e nevoie sa urli in caps aici. E Babuinland si atata tot :-j 

:))) Nu mai zic nimic, oricum presimt ca o sa iau ban imediat ce o sa imi citeasca furstraile un sef de trib sau cel putin o sa ma injure si inchide topicul :))

 

Edit: eu nu inteleg de ce astia care sunt atat de scarbiti de Ro, dc mai stau aici!?

Edited by MIKE.01
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, SynTAX said:

Si eu sunt motociclist, si sa stii ca foarte multi dintre noi mor pentru ca nu stiu ce au sub ei, dar deja o dam in altele. 

 

Imi cer scuze daca am fost acid, dar nu vad nici o diferenta intre noi si Norvegia, de exemplu, doar ca ei au drumuri si noi nu. 

fuck, lipseste un asta care iti arata mula :)))))) Man, lasa prafurile ..... cum sa spui asa ceva. Norvegia are OAMENI! :))))))

Screenshot 2019-02-20 at 10.51.43.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, aelius said:

fuck, lipseste un asta care iti arata mula :)))))) Man, lasa prafurile ..... cum sa spui asa ceva. Norvegia are OAMENI! :))))))

Screenshot 2019-02-20 at 10.51.43.png

Au chiar si magazine fara vanzator unde intri iei ce ai nevoie lasi banul iei restul si pleci acasa. :)) Prin 2004 sau 2005 cand am ajuns in Spania, spaniolii lasau in fata usii butelia cu gaz si sticlele de lapte cu banii sub ele...de cand au dat navala romanii au pus si gratii la usi :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MIKE.01 said:

PROBLEME SUNT PESTE TOT IN LUME IAR ROMANIA E VAZUTA PROST DIN CAUZA OAMENILOR CARE DEZINFORMEAZA, A JURNALISTILOR DE CACAT SI A TELEVIZIUNILOR PROASTE.ISI ADUCE CINEVA AMINTE DE TRAGEDIA DIN ITALIA CU PODUL DE PE AUTOSTRADA PRABUSIT SI 40 DE MORTI, DAR DE ZECILE DE TRENURI DERAIATE IN TOATA EUROPA(GERMANIA,ELVETIA, ITALIA SPANIA, ETC.)

Plm de PRO TV cu dezinformarea lor!!! https://stirileprotv.ro/romania-te-iubesc/europa-asteapta-ne-venim-pe-jos-un-sfert-din-podurile-de-pe-autostrazi-si-drumuri-nationale-in-stare-critica.html
 

Cat despre Brasov, ai fost pe Centura! https://ro.wikipedia.org/wiki/Varianta_de_ocolire_a_municipiului_Brașov
comarnic-bv.jpg
 

Autostrada ii cu rosu si inexistenta!

Stelvio all the way! 2757 m

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gaddafi said:

Plm de PRO TV cu dezinformarea lor!!! https://stirileprotv.ro/romania-te-iubesc/europa-asteapta-ne-venim-pe-jos-un-sfert-din-podurile-de-pe-autostrazi-si-drumuri-nationale-in-stare-critica.html
 

Cat despre Brasov, ai fost pe Centura! https://ro.wikipedia.org/wiki/Varianta_de_ocolire_a_municipiului_Brașov
comarnic-bv.jpg
 

Autostrada ii cu rosu si inexistenta!

Stelvio all the way! 2757 m

Intre Bucuresti si Ploiesti exista autostrada A3 care a fost deschisa de ceva timp!

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
15 hours ago, aelius said:
5 hours ago, madastar18 said:

Sibiu + marginimea, Brasov, Orsova, Constanta + Delta Dunarii

 

Atat de prosti sunt unii, la gratar, ei admirau peisajul pe telefon, prin Busteni, Valea uzului

Edit/on:

 

 

Edited by OKQL
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...