Jump to content
Dern12

Ajutor Javascript

Recommended Posts

On 4/28/2019 at 2:32 AM, SynTAX said:

Postez foarte rar in ultima vreme, si stii de ce? Din cauza celor ca tine. Sau daca stau sa ma gandesc, datorita.

 

Principala ta problema este ca vrei respect. Nu stiu ce varsta ai, insa daca ai mai mult de 14 ani, ar fi trebuit sa stii deja ca respectul se castiga, nu se cere. Sau ca sa intru in "tema" acestui thread, "nu se cerseste".

 

Acum sa revenim la problema.

 

Ai venit aici sa ceri ajutorul. Ce te interseaza pe tine ce zice "x" sau "y"? Iti vei rezolva problema daca te iei in gura cu cineva de aici? Sau crezi ca daca nu le raspunzi, esti mai fraier?

 

In momentul in care ai nevoie de ajutor, principalul lucru care ar trebui sa te caracterizeze este sa fii umil. Sau daca nu, vei fi luat la belengher de altii si vei ramane si cu problema nerezolvata, si cu timpul pierdut. Iar daca ai doua joburi, o masina si un apartament, ar trebui sa stii valoarea timpului.

 

Ca tot a venit vorba de timp, sper ca nu mi-am pierdut timpul degeaba scriindu-ti si poate data viitoare vei da dovada de mai multa inteligenta. Trebuie sa intelegi ca un forum este un loc unde niste oameni vin si isi rup niste minute/ore din viata ca unii ca tine si de multe ori, ca mine, cand am avut nevoie, sa inteleaga anumite concepte, sa primeasca ajutor.

 

P.S: Nu vreau sa fiu troll, dar si mie mi se pare ca toata lumea te ia la maciuca.

Ma amuzi rau de tot,vad ca ai de obiectat la adresa mea "doar la adresa mea"  inteleg ca iti aperi colegul de breazla :) Dar in viata trebuie sa fii vertical,sa nu te dai dupa turma,altfel pici in aceasi groapa cu ei :)

 

N-am cerut respect, tine de bun simt si acei 7 ani de acasa,sa stii sa dai un raspuns politicos, individu "repet (nu a facut decat sa repete ce a spus alt user si sa adauge  niste injuraturi MULTE INJURATURI ,JIGNIRI" acum tre intreb pe tine,ca vad ca ai filozofii aici multe:  Daca nu avea nimic de spus concret,sa dea un sfat, o parere la ce ar fi trebuit sa schimb la codul meu,sa fi spus altceva decat userul de mai sus, 

 

DE CE A RASPUNS IN FELURILE ACELEA? daca  timpul este atat de pretios dece s-a chinuit sa scrie ceva inutil? care nu ajuta la nimic atat pe mine cat si pe ceilalti, si daca sunt atat de utile minutele,secundele pentru el ...TOTUSI DE CE? pai iti dau eu un raspuns,pentru ca nu a avut nimic mai bun de facut in ziua respectiva :) 

Poate tu stii sa-ti valorifici timpul,el se pare ca nu, de aici provin frustrarile lui,  sunt convins ca omu asta nu a realizat cine stie ce la viata lui,tocmai de aici si frustrarile,reactiile lui

O fi lucrat intr-o firma si o fi fost luat la maciuca de diversi sefi .... cine stie 

 

Se pare ca omiti niste lucruri elementare,mai degraba te faci ca nu le observi :)

 

Cat despre casa si masina mea,au fost aduse in discutie,tot din cauza userului ce mi aducea jigniri etc :)

Pe mine ma amuza faptul ca atunci cand pun anumite intrebari referitor la acest user ,se ocoleste,se evita a se raspunde :) ceea ce spune multe despre caracterul omului, observ ca ai citit istoricul mesajelor si singura obiectie a ta a fost asupra mea :) te-a pus copilu sa vii sa scrii pe aici? 

 

 

Umil sunt persoanelor cu bun simt ,educatie,care stiu ce vor de la viata, si au facut ceva la viata lor :) NU celor care se cred smecheri,zmei, scuipatori de seminte,frustrati,etc :)

 

 

 

  • Downvote 9
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Dern12 said:

Ma amuzi rau de tot,vad ca ai de obiectat la adresa mea "doar la adresa mea"  inteleg ca iti aperi colegul de breazla :) Dar in viata trebuie sa fii vertical,sa nu te dai dupa turma,altfel pici in aceasi groapa cu ei :)

 

N-am cerut respect, tine de bun simt si acei 7 ani de acasa,sa stii sa dai un raspuns politicos, individu "repet (nu a facut decat sa repete ce a spus alt user si sa adauge  niste injuraturi MULTE INJURATURI ,JIGNIRI" acum tre intreb pe tine,ca vad ca ai filozofii aici multe:  Daca nu avea nimic de spus concret,sa dea un sfat, o parere la ce ar fi trebuit sa schimb la codul meu,sa fi spus altceva decat userul de mai sus, 

 

DE CE A RASPUNS IN FELURILE ACELEA? daca  timpul este atat de pretios dece s-a chinuit sa scrie ceva inutil? care nu ajuta la nimic atat pe mine cat si pe ceilalti, si daca sunt atat de utile minutele,secundele pentru el ...TOTUSI DE CE? pai iti dau eu un raspuns,pentru ca nu a avut nimic mai bun de facut in ziua respectiva :) 

Poate tu stii sa-ti valorifici timpul,el se pare ca nu, de aici provin frustrarile lui,  sunt convins ca omu asta nu a realizat cine stie ce la viata lui,tocmai de aici si frustrarile,reactiile lui

O fi lucrat intr-o firma si o fi fost luat la maciuca de diversi sefi .... cine stie 

 

Se pare ca omiti niste lucruri elementare,mai degraba te faci ca nu le observi :)

 

Cat despre casa si masina mea,au fost aduse in discutie,tot din cauza userului ce mi aducea jigniri etc :)

Pe mine ma amuza faptul ca atunci cand pun anumite intrebari referitor la acest user ,se ocoleste,se evita a se raspunde :) ceea ce spune multe despre caracterul omului, observ ca ai citit istoricul mesajelor si singura obiectie a ta a fost asupra mea :) te-a pus copilu sa vii sa scrii pe aici? 

 

 

Umil sunt persoanelor cu bun simt ,educatie,care stiu ce vor de la viata, si au facut ceva la viata lor :) NU celor care se cred smecheri,zmei, scuipatori de seminte,frustrati,etc :)

 

 

 

 

17 hours ago, Dern12 said:

Cu siguranta ..... o sa fie cea mai buna suma castigata in viata ta :)  

Observ cum plangi ca o pizda fututa cu bormasina, si vrei sa iti cumperi lucrarile si temele de facultate cu bani conform ultimei tale postari, o sa fii un profesionist desavarsit.

Link to comment
Share on other sites

  • Active Members
20 hours ago, Dern12 said:

Ma amuzi rau de tot,vad ca ai de obiectat la adresa mea "doar la adresa mea"  inteleg ca iti aperi colegul de breazla :) Dar in viata trebuie sa fii vertical,sa nu te dai dupa turma,altfel pici in aceasi groapa cu ei :)

 

N-am cerut respect, tine de bun simt si acei 7 ani de acasa,sa stii sa dai un raspuns politicos, individu "repet (nu a facut decat sa repete ce a spus alt user si sa adauge  niste injuraturi MULTE INJURATURI ,JIGNIRI" acum tre intreb pe tine,ca vad ca ai filozofii aici multe:  Daca nu avea nimic de spus concret,sa dea un sfat, o parere la ce ar fi trebuit sa schimb la codul meu,sa fi spus altceva decat userul de mai sus, 

 

DE CE A RASPUNS IN FELURILE ACELEA? daca  timpul este atat de pretios dece s-a chinuit sa scrie ceva inutil? care nu ajuta la nimic atat pe mine cat si pe ceilalti, si daca sunt atat de utile minutele,secundele pentru el ...TOTUSI DE CE? pai iti dau eu un raspuns,pentru ca nu a avut nimic mai bun de facut in ziua respectiva :) 

Poate tu stii sa-ti valorifici timpul,el se pare ca nu, de aici provin frustrarile lui,  sunt convins ca omu asta nu a realizat cine stie ce la viata lui,tocmai de aici si frustrarile,reactiile lui

O fi lucrat intr-o firma si o fi fost luat la maciuca de diversi sefi .... cine stie 

 

Se pare ca omiti niste lucruri elementare,mai degraba te faci ca nu le observi :)

 

Cat despre casa si masina mea,au fost aduse in discutie,tot din cauza userului ce mi aducea jigniri etc :)

Pe mine ma amuza faptul ca atunci cand pun anumite intrebari referitor la acest user ,se ocoleste,se evita a se raspunde :) ceea ce spune multe despre caracterul omului, observ ca ai citit istoricul mesajelor si singura obiectie a ta a fost asupra mea :) te-a pus copilu sa vii sa scrii pe aici? 

 

 

Umil sunt persoanelor cu bun simt ,educatie,care stiu ce vor de la viata, si au facut ceva la viata lor :) NU celor care se cred smecheri,zmei, scuipatori de seminte,frustrati,etc :)

 

 

 

Eu am incercat sa-ti explic ceva, daca vrei sa intelegi bine, daca nu, iar bine. Nu fac o pasiune din a deschide ochii oamenilor. Fie intelegi totul ca un sfat, fie ca un atac.

 

Daca te opresti la fiecare caine cara latra, nu mai ajungi niciodata la destinatie.

 

Iti doresc o zi placuta. Deja mi-am calcat pe prestanta pentru simplul fapt ca am intrat in aceasta discutie cu tine.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SynTAX said:

Eu am incercat sa-ti explic ceva, daca vrei sa intelegi bine, daca nu, iar bine. Nu fac o pasiune din a deschide ochii oamenilor. Fie intelegi totul ca un sfat, fie ca un atac.

 

Daca te opresti la fiecare caine cara latra, nu mai ajungi niciodata la destinatie.

 

Iti doresc o zi placuta. Deja mi-am calcat pe prestanta pentru simplul fapt ca am intrat in aceasta discutie cu tine.

ai dreptate, si scuze daca reply ul meu a parut ca un atac, de felul sunt un tip direct:) iar aici in mediu online se pot intelege multe,si unii ne dam smecheri si smardoi :)

o zi frumoasa merci pentru sfaturi 

  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Dern12 said:

ai dreptate, si scuze daca reply ul meu a parut ca un atac, de felul sunt un tip direct:) iar aici in mediu online se pot intelege multe,si unii ne dam smecheri si smardoi :)

o zi frumoasa merci pentru sfaturi 

Te-ai dat smardoi tare în gură, și apoi ai observat că nimeni nu vrea să te ajute din cauza asta, acum dai înapoi și ceri scuze, ce penibil ești...

Link to comment
Share on other sites

On 5/1/2019 at 6:07 AM, aismen said:

Te-ai dat smardoi tare în gură, și apoi ai observat că nimeni nu vrea să te ajute din cauza asta, acum dai înapoi și ceri scuze, ce penibil ești...

Tu chiar stai prost cu observatia,si cu logica vad, mi-am cerut scuze fata de el in cazul in care i-am dat un reply si a parut ca un atac...

Omul este peste nivelul tau,daca observi,atat in exprimare cat si in gandire :) 

 

Vai de viata ta  :)) ai o varsta si o ai degeaba :)  

 

 

  • Downvote 10
Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2019 at 5:51 PM, cikek said:

Si ti-ai creat cont special sa spui asta? anteleg

Nu, am avut cont de 12 ani, redcoder. E banat. Tu ai aflat recent de RST? PULA MEA kindere scopul acestui forum era altul, apoi ati aparut voi, slugilor, din cauza voastră a avut tex probleme. Mars la cacat

Edited by emsici
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...