Jump to content
nimeni_altu

Buna!

Recommended Posts

Nu stiu la ce tiganii te referi , noi nu furam , nu dam in cap , nu omoram !

Bine ai venit !

...pai cei care nu pricep cred ca Hackingul ii o mare tiganie si NU o arta...

Hackingul pentru ei ===> Negativ

Altu care isi baga papucii in anii mei de Educatie si Pasiunea mea si compara munca mea cu vandutul cuprului pentru cazane de la boraturile alea ce ragaie muzica...a la' manea...

DLD nu mai ii vremea sa ne comportam frumos cu cei care nu au maturitatea necesara si vor doar sa "tiganeasca" si ei ceva...copii, copii dar pana cand?

Link to comment
Share on other sites

mdea...bine ai venit ;) dar...."tiganii" ...nici mie nu imi place cum te-ai exprimat ....

unii stau sa invete si isi pierd noptile citind intruna ....si baga in cap ...si vine unu si zice ca e tiganie ce a invatat el ;)) ai grija ce zici si cui zici ;)

bafta si multe post-uri ;)

Link to comment
Share on other sites

Important e ca omu vrea sa invete ceva ..si intai citeste forumu si apoi posteaza

bine ai venit

da....faza cu citeste inainte sa postezi ! e pe fiecare forum ...da nu pe toate ajunge sa fie citit macar titlul....

unii merg dupa regula : regulile sunt facute pentru a fi incalcate

nu e un lucru rau...da ca sa nu avem o "comunitate" de oameni inculti care se cearta intre ei si se injura...mai bine s-ar invata regulile si traim fericiti in spatiul nostru virtual ;)

eu propun asa : vedeti aici :) nu mai scriu iar....

http://rstcenter.com/forum/viewtopic.php?t=12705

Sper ca nu am zis ceva gresit

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...